Temat Organizacyjny

Started by Eltusiyu, August 20, 2014, 06:40:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eltusiyu

Kaltxì Frapoya!

Przez 5 lata naszej obecności zrobił się nam na forum niesamowity bałagan. Niestety przez to, że większość z nas przychodziła/odchodziła to nie będę tego kasować, blokować ani nic z tym robić. Niech będzie pamiątką i mam nadzieje, że fundamentem do dalszego tworzenia naszej sekcji po premierze kolejnych części Avatara.

Chciałbym, aby ten temat był naszym głównym kanałem komunikacyjnym, jednak nie mam zamiaru nikogo zmuszać. Jest nas niewiele, a skakać po niezliczonych tematach też nie widzę sensu.

Jeśli chodzi o mnie to wróciłem aktywnie do nauki j. Na'vi, spotykamy się regularnie w małym gronie na tutejszym serwerze TeamSpeak 3, jakby ktoś chciał dołączyć to zapraszam :) No i oczywiście wracam moderowania tego działu :)

W każdym razie, Witam Wszystkich, którzy tu wytrwali!

Eywa ayngahu! Ta ayngeyä 'eylan sì Olo'eyktan, Kxrekorikus :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Thorinbur

Ma Tsmukan Kxrekorikus.

Cieszy mnie że nadal tu zaglądasz i mam nadzieję że Polskie podforum ożywi się wraz z premierą następnej części.
Możesz liczyć na moją pomoc w moderowaniu i nauce.
oel kame futa oel kekame ke'u

Eltusiyu


Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Eltusiyu

Czy ktoś tu jeszcze żyje po tych 5 latach :P

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

阿波


rodrygo

no właśnie, co słychać na forum? :)

Eltusiyu

O :)

Na forum zbytnio nie siedzę ale mamy bardzo aktywną grupę learningową na Facebooku czy TeamSpeaku, gdzie zawsze ktoś jest do pogadania, także pomimo nieobecności tutaj moja wiedza o języku poszła mocno w górę ;)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Eltusiyu

Chciałem tylko oznajmić, że wróciłem na stare "śmieci" i pomału zacznę tu ogarniać :)
Z materiałów do nauki zostało przetłumaczone przez moją znajomą zestawienie gramatyki Na'vi, można je znaleźć pod tym adresem :)

http://files.learnnavi.org/docs/navicheatpl.pdf

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus