Twój własny Na'vi

Started by Derath, January 03, 2010, 11:49:47 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Tsmukan kinä

Quote from: Satthar on February 11, 2010, 04:20:47 PM
Używałem jej jako sugestii wszystkim, którzy tak bardzo chcieli zostać Na'vi w pierwsze parę tygodni po premierze...

Pozwolę sobie napisać: Na'vi moim skromnym zdaniem nie można się stać w realnym świecie, tak jak tego wszyscy oczekują. Można bawić się w malowanie ciała oraz uczenie się ich języka, lecz to wciąż jest tylko "udawanie". By stać się Na'vi, powinni ludzie najpierw mentalnie się na to przestawić. Pokochać na nowo naturę, doceniać jej bogactwo i nie niszczyć jej tak jak ma to miejsce na całym świecie. Powiedzcie jeżeli nie mam racji, czy źle ludzie by robili, gdyby czasem w dobie tej gonitwy za pieniądzem czasem wyjść z rodziną na piknik, pojechać do lasu, a nie siedzieć tylko przed TV, i patrzeć na zmianę w takiej kolejności: na wiadomości, notowania giełdowe, pogodę i setki milionów reklam? Sam dotychczas bardzo utożsamiałem się z nowymi technologiami, teraz straciło to dla mnie sens. Matka Ziemia jest jedna, zróbmy w końcu coś dla niej, a nie tylko dla siebie samych. Możecie uznać mnie za kretyna, studiuję na III roku medycynę, w tym roku licencjat, a ja zacząłem się poważnie zastanawiać nad ekologią i jej studiowaniem...

Na'rìngyä vrrtep

#61
instrukcja co i jak, profesjonalana robota i jest na co popatrzeć... zresztą sami się przekonajcie.
http://free-web-design.co.cc/create-james-camerons-avatar-movie-poster-in-photoshop-tutorial.html
oprócz głównej bohaterki, dobra jest tu prostota z jaką to wszystko wytłumaczono. Dla mnie, nobka który nawet odpowiedniego panelu nie znajdzie, podane są skróty klawiszowe ;)



Ean

Quote from: Tsmukan kinä on February 11, 2010, 08:51:13 PM
Quote from: Satthar on February 11, 2010, 04:20:47 PM
Używałem jej jako sugestii wszystkim, którzy tak bardzo chcieli zostać Na'vi w pierwsze parę tygodni po premierze...

Pozwolę sobie napisać: Na'vi moim skromnym zdaniem nie można się stać w realnym świecie, tak jak tego wszyscy oczekują. Można bawić się w malowanie ciała oraz uczenie się ich języka, lecz to wciąż jest tylko "udawanie". By stać się Na'vi, powinni ludzie najpierw mentalnie się na to przestawić. Pokochać na nowo naturę, doceniać jej bogactwo i nie niszczyć jej tak jak ma to miejsce na całym świecie. Powiedzcie jeżeli nie mam racji, czy źle ludzie by robili, gdyby czasem w dobie tej gonitwy za pieniądzem czasem wyjść z rodziną na piknik, pojechać do lasu, a nie siedzieć tylko przed TV, i patrzeć
na zmianę w takiej kolejności: na wiadomości, notowania giełdowe, pogodę i setki milionów reklam? Sam dotychczas bardzo utożsamiałem się z nowymi technologiami, teraz straciło to dla mnie sens. Matka Ziemia jest jedna, zróbmy w końcu coś dla niej, a nie tylko dla siebie samych. Możecie uznać mnie za kretyna, studiuję na III roku medycynę, w tym roku licencjat, a ja zacząłem się poważnie
zastanawiać nad ekologią i jej studiowaniem...

w stu procentach masz racje. Tylko kończą się miejsca gdzie zrodzina można wyjść na piknik. Chyba ze ktoś ma samochód i wyjedzie sobie za miasto.
http://www.myspace.com/marout
http://www.megaupload.com/?d=W8WX66JA wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem angielskim
http://www.megaupload.com/?d=K3OABRD7 wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem polskim
At least Darth Vater did'nt show up on Pandora, if he did there would be no Pandora.

Mr.X

 Pozwolę sobie przywrócić temat na pierwotne tory i wrzucę większą wersję obrazka z mojego (nomen omen ;P) avatara:



Osobiście jestem całkiem zadowolony z całokształtu, może poprawię oczy, ale tak czy siak chcę zrobić drugą wersję z innego zdjęcia, bo ta bluza w kratkę na tym zdjęciu trochę masakruje całokształt moim zdaniem ;P

Na'rìngyä vrrtep

jesteś otwarty na uwagi?
1. uszy
2. końcówka nosa
3. oczy
4. Na'vi mieli dłuższe szyje
no i ewentualnie te kropeczki świecące mają dziwny układ.
To wszystko szczegóły, gratulacje za to co zrobiłeś.



Mr.X

Quotejesteś otwarty na uwagi?

Po to to tu wstawiłem, żeby ludzie skomentowali, a nie zachwycali się nad moim geniuszem  :D
Jak już napisałem, tego nie będę już za bardzo poprawiał, bo chciałem zrobić 2. wersję, ale faktycznie, o uszach zapomniałem totalnie (usunąłem tylko oryginalne :P)

Eywayä tsmukan

Wyglądasz jak niebieski Michael Jackson.  :D

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Mr.X

QuoteWyglądasz jak niebieski Michael Jackson.



Szczerze? Nie widzę podobieństwa ;P

Satthar

Kup sobie taką koszulę i spróbuj raz jeszcze. Wtedy wrócimy do tematu :>

Na'rìngyä vrrtep

ja też nie widzę podobieństwa :-\



Ataeghane


Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.

Ean

pamaluj majkela i zobaczysz co wyjdzie :P
http://www.myspace.com/marout
http://www.megaupload.com/?d=W8WX66JA wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem angielskim
http://www.megaupload.com/?d=K3OABRD7 wymowa słów w Na'vi z tłumaczeniem polskim
At least Darth Vater did'nt show up on Pandora, if he did there would be no Pandora.

Eltusiyu

Quote from: Ean on February 15, 2010, 08:52:21 AM
pamaluj majkela i zobaczysz co wyjdzie :P

:D :D :D
W każdym razie nie będzie to Na'vi  ;D

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Thorinbur

Z czarnego, na biało a potem w niebieski... Ciekawe...
oel kame futa oel kekame ke'u

Eltusiyu

Quote from: Thorinbur on February 15, 2010, 10:50:32 AM
Z czarnego, na biało a potem w niebieski... Ciekawe...

Kameleon  ;D

No dobra żarty żartami, gdyż MJ opuścił ten świat i nie wypada z niego kpić.
Każdy ma swoje zdanie...

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Thorinbur

Dlaczego nie wypada z niego kpić? Ja rozumiem, że nie można było by z niego kpić, jakby był żywy,  końcu wtedy mógłby cię na przykład ganiać z łyżeczką, a tak? Dostał immunited? Dobra nie chcę zaczynać nowego offtopa, ale moim zdaniem to marny argument... Do zmarłych mam taki sam szacunek jaki miałem do danego człowieka za życia. Mogę powstrzymać żarty czy tego typu na przykład przy rodzinie, z szacunku dla rodziny ale tutaj? Co za różnica czy żywy czy martwy? Ważne, że kolorowe życie miał!
oel kame futa oel kekame ke'u

Mr.X

QuoteDo zmarłych mam taki sam szacunek jaki miałem do danego człowieka za życia

Dobrze gada, dać mu wódki!

...czy tam coli jakiejś  ;)
Faktycznie, jakoś jak MJ umarł to zyskał status niemal świętego, co trochę mnie dziwi, zważywszy na to co o nim media gadały niedługo przed jego śmiercią....


A tak poza tym, to powstrzymajcie swój offtop ;) Mieliśmy w tym temacie komentować nawzajem swoje prace, a obgadujemy nieboszczyków. Nikt nie ma nic do dodania? Może ktoś jeszcze może się pochwalić jakąś pracą? Albo powiedzieć coś o mojej żeby druga była jak najlepsza?

Na'rìngyä vrrtep

QuoteMogę powstrzymać żarty czy tego typu na przykład przy rodzinie
oczywiście. na świat trzeba patrzyć trzeźwo, a nie przez pryzmat ustaleń i praw



Ezy Ryder

A czego są one efektem jeśli nie trzeźwego na świat patrzenia?

Ataeghane

Konserwatywnego na świat patrzenia?

Oer wivìntxu ngal oey keyeyt krr a tse'a sat. Frakrr.