Warszawa - spotkania Na'vi

Started by carolinemithra, April 04, 2011, 11:54:14 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

carolinemithra

Hey, nie wiem czy już był może podobny post ,ale pomyślałam ,że może udałoby się zorganizować jakąś grupę osób , które byłyby zainteresowane spotkaniami i nauce Na'vi wspólnymi siłami?


rodrygo

Ma carolinemithra, witamy na forum!

Jest tu taki wątek gdzie się ludzie przedstawiali, "poznajmy się". Parę osób było z Wawy (ja do nich nie należę :-(  )


rodrygo

witajcie!

szykowane jest "europejskie spotkanie z karyu Paul'em. W Berlinie.

http://www.euroavatar.org

myslał ktos z was o tym?


Eltusiyu

Ja myślałem ale nawet dla mnie cena jest zaporowa. Zwłaszcza, że za te pieniądze wolałbym odwiedzić rodziców w PL.

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tängal


ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

rodrygo

ile to kosztuje? podobno ktos wie  :-X

Tängal

214 euro "camp", 250 euro z łóżkiem. Detale sa na stronie :)

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

Tängal

Trochę to odgrzewanie starego koteta, trochę odpowiedź na własnego posta, ale wczoraj wróciłem z Berlina. Co mogę wam powiedzieć? Żałujcie, że Was nie było. Warto było. Wkrótce powinny się pojawić zdjęca. Sam nie robiłem, więc niestety nic tutaj nie będę mógł umieścić.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie będe jedynym z Polski :P

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

rodrygo

gratulujemy Koledze udziału w tak ważnym spotkaniu!

a jak frekwencja z naszej części Europy, powiedzmy na zachód od Odry?


Eltusiyu

No niestety. Ja wolę urlop wykorzystać, żeby odwiedzić rodzinę. Więc raczej się nie pojawię na żadnym z meetingów.

Z tego co wiem, ostatnio w Londynie coś było ale moim zdaniem nie warto :/ Może nie tyle nei warto co się nie opłaca, bo drogo.
500zł bilet w jedną stronę z Blackpool do Londynu pociągiem... Co jak co ale wycieczka za 1500zł na weekend to stanowczo za drogo.

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tängal

Odnośnie narodowych podziałów. Z Polski byłem tylko ja. Było dwóch naszych kolegów z Czech, Le'eylan z bratem ze Szwecji (ale na krótko, bo tylko jeden dzień) i jedna osoba z Austrii. Do tego oczywiście Karyu Paul i John ze Stanów. Reszta - parunastu naszych zachodnich sąsiadów.

Dowiedziałem się też, że planowany jest na sierpień zlot w Lipsku. Najpewniej też się tam stawię, choć planowane atrakcje są mniej spektakularne :)

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

Ertew

Kaltxì.

Przepraszam za tak krótkie wyprzedzenie, ale zapomniałem o tym forum.


Od 24 do 31 października w kinie Arkadia (warszawa) ponownie jest grany Avatar. Do wyboru mamy wersję 3D albo 4Dx (czyli 3D + deszcz, śnieg, trzęsienie ziemi, zapachy, itd. itp. ). Niestety cena to około 50zł i jest tylko najkrótsza wersja podstawowa :(

Razem z klanem forum.avatar.net.pl w kilka-kilkanaście osób wybieramy się na seans 4Dx 18:00 w sobotę 2013-10-26. Dla chętnych jest jeszcze około 20 miejsc w internetowej sprzedaży biletów.

Jako że ten weekend zapowiada się dość ciepło, zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego spędzenia czasu w gronie fanów Avka.
Any errors in spelling, tact or fact are transmission errors.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

rodrygo

Może ktos z kolegów podzieli się wrażeniami ze spotkania?
:-\

Ertew

Nie będę się specjalnie rozpisywać na temat przebiegu zjazdu gdyż niezbyt umiem opowiadać takie historie.

Po 2 latach kombinowania i negocjacji, wreszcie udało się zebrać ekipę 6-7 osób i powód dla którego zjazd całodniowy (dojazd w piątek wieczorem, nocleg, kino, nocleg, rozjazd w niedzielę z rana) doszedł wreszcie do skutku.
Jak na pierwszy raz, wyszło świetnie. Przed filmem w grupie zwiedziliśmy trochę miasta i kawałek parku. Po filmie wspólna kolacja i część miała wspólny nocleg.
Żałuję tylko, że po całym zjeździe pozostało tylko kilka fotek, powinno ich być zdecydowanie więcej.


BTW1, znam dwa polskie fora Avatara (forum.avatar.net.pl i avatar-forum.pl) oraz polską sekcję tu w LN. Znacie jeszcze jakieś forum które warto uwzględnić przy okazji organizacji zjazdu na terenie polski?


BTW2, relację z seansu wypada wklejać tutaj czy lepiej założyć oddzielny temat?
Any errors in spelling, tact or fact are transmission errors.

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.