Dyskusja

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:01:27 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tireaniawtu

AAAAAAAAAA... Ale mnie rozsadza... Już tylko czekam na zatwierdzony...Już hopsiup-tyntyryntyn dostaję...
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Eltusiyu

A ja mam dwie ważne i niekoniecznie dobre wieści co do obsady RPG  :'(

1. Kxamìl będzie nieobecny przez dłuższy okres (siły wyższe w postaci rodziców) prawdopodobnie do lipca  :'(

2. Taki jeden Kxrekorikus co miał być Neytiri- też nie wyrabia, mam wystawienie ocen proponowanych do końca kwietnia (cały maj mam praktyki) żeby w czerwcu mieć spokój to muszę się uczyć. Na forum będę ale nie jestem w stanie nic wyskrobać. Jak mi się uda to posta napiszę a jak nie to uprzedzam, że dopiero w maju coś postne.

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tireaniawtu

Łoj... Trochę szkoda... Wie może ktoś, o której Uni kończy zajęcia?
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Thorinbur

Quote from: Kxrekorikus on April 14, 2010, 12:17:55 PM
A ja mam dwie ważne i niekoniecznie dobre wieści co do obsady RPG  :'(

1. Kxamìl będzie nieobecny przez dłuższy okres (siły wyższe w postaci rodziców) prawdopodobnie do lipca  :'(


Ciekawe co przeskrobał że sobie zasłużył na taki szlaban :].
oel kame futa oel kekame ke'u

Unicorn

oo dzięki za informacje o nieobecności..
Kurcze biedny Kxamil!

Eh zajęcia skończyłam dzisiaj baaaaaardzo późno :( ale postaram sie wszystkim zaraz zająć... jak nie dzisiaj to jutro rano bede miala sporo czasu przed zajęciami bo czekam na uczelni 3 godziny zazwyczaj w czwartki i mam ze soba netbooka to pewnie jutro bede dzialać. Bo dzisiaj jestem strasznie zmęczona... Chyba, że łyknę kawkę i się zajmę czytankiem wszystkiego ;)

Yuthura

Cześć.
Tak samo jak Tireaniawtu napisałem kartę postaci i oczekuję na akceptacją w związku z tym mam kilka pytań.
Mianowicie:
1.Możesz dać mi swoje gadu-gadu? Grałem w wielu RP i szybki kontakt przez gg jest bardzo przydatny. Nawet jak rzadko jesteś to wymiana zdań jest dużo bardziej płynna niż pytania czy problemy rozwiązywane przez forum.
2.Wiem że napisałem bardzo krótki post próbny jeśli sobie życzysz zrobię nowy bądź wyślę ci na pw.
3.Moje gg - 1968636
4.Kiedy chcemy spotkać się z jakąś postacią i z nią porozmawiać zakładamy nowy temat czy piszemy w sesji?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Unicorn

^ no więc:

1. gg jest podane w temacie kontakty... ale mogę podać i tutaj... 4455394

2. Post próbny jest okey ;)

3. spoko :)

4. możesz się dogadać z osobą piszącą postać ale nie koniecznie chyba nie wiem nie ustalaliśmy tego...
Ale to się da rozwiązać.. zaraz założę pewien temacik ;)

Thorinbur

Karty zatwierdzone. A gg nie mam. Nie mam zamiaru ścigać nowego, bo wiadomo jakie jest nowe. Popularość gg wynikałą z prostoty... To co jest teraz to... Wolę steama.Chyba że znajdę gdzieś instalkę do starego gg i przypomnę sobię hasło. Na steamie: Thorinbur_Original
oel kame futa oel kekame ke'u

Yuthura

Thorinbul a masz może chociaż Teamspeak albo xfire?

Tireaniawtu

Ah... Poszedł pierwszy post nareszcie... Już mi lepiej... 8)
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Thorinbur

Quote from: Yuthura on April 15, 2010, 09:59:09 AM
Thorinbul a masz może chociaż Teamspeak albo xfire?

Team speaka stawiam jak gram w multi z kolegami (RUSE, L4D), xfire nie mam. Najczęściej jestem na stamie, ale i na forum zaglądam kilka razy dziennie (dużo częśćiej niż sprawdzam maila)
oel kame futa oel kekame ke'u

Kxamìl

Hej. Ja tu jestem pod pretekstem, że rodzicom kity wciskam.

Niestety kara została wydłuzona do 1 września br. :-\
Wybaczcie bardzo ale zrobiłem bardzo głupią rzecz.

Będę coś próbował napisać na lekcjach informatyki bo do końca roku mam logomocję, a to jest ch.... nudne.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Na'rìngyä vrrtep

QuoteNiestety kara została wydłuzona do 1 września br.
Kogo zabiłeś? k... to nieludzkie



Kxamìl

#113
Nikogo nie zabiłem napisałem coś brzydkiego do nauczycielki, a ktoś to jej podrzucił bo ja tą karteczkę wyrzuciłem do śmieci dzień wcześniej. Była rozmowa z dyrektorem i dali mi jeszcze jedna szansę, a karę mam ogólnie za to, że tatę okłamałem w żywe oczy na ulicy.

Co sądzicie o takiej gitarze:
http://allegro.pl/item998607599_gitara_akustyczna_t_burton_greengo_w_c_bs.html
lub
http://allegro.pl/item1002645415_promocja_gitara_akustyczna_cutaway_rd_5_dodatkow.html
bo mam zamiar kupić. Chce ktoś może kupić gitarę klasyczną ze strunami metalowymi ?? Nie jest uszkodzona mało na niej grałem. Do zestawu dochodzą 6x kostki do gry, 3x gwiazdki, pokrowiec, korba do strun oraz kurs gry na gitarze na CD. Struny są nowe metalowe dobrej jakości. Cena 120 zł. Ktoś chętny ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Na'rìngyä vrrtep

mam nadzieję, że przynajmniej podziękowałeś kapusiowi, co?



Kxamìl

tylko tyle, że ja nie wiem kto podrzucił liścik. A napisałem go ze złości.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

rodrygo

Jeśli można coś doradzić Kamilowi, to porozmawiać z tą panią. Może nie jest łatwo ale sprawę można w ten sposób zamknąć. A może w ramach załagodzenia stosunków ona by uprosiła twoich rodziców o pozwolenie wchodzenia na forum. To w końcu takie rozwijające jest  :D


Sa'ethri

Quote from: rodrygo on April 18, 2010, 12:43:51 PM
A może w ramach załagodzenia stosunków ona by uprosiła twoich rodziców o pozwolenie wchodzenia na forum. To w końcu takie rozwijające jest  :D

Na to bym nie liczyła, ba, nawet nie sugerowałabym czegoś takiego. Ale uważam, że rzeczywiście warto byłoby z babką pogadać, przeprosić. W końcu ona też jest człowiekiem.

Thorinbur

Jestem pewien że rozmowa z nauczycielka rozbyła się i przeprosiny rónież w ramach rozmowy  z dyrektorem. Co do kary nie ma ona najmniejszego sensu bu z założenia, weźmy coś co syn lubi i mu to zabierzmy, czyt. zadajmy mu największe cierpienie jakie nam się uda bez przemocy fizycznej... Sytuacja za którą jest karany nie ma nic wspólnego z komputerami. No ale nie mi wtrącać się w sprawy wychowawcze, szczególnie nie w mojej rodzinie.

Co do logomocji, no cóż: można powiedzieć że to pierwszy język, w którym programowałem, jeszcze w podstawówce na kółku informatycznym, kiedy to inni przychodzący na to kółko grywali w Quake'i i DSJ.
oel kame futa oel kekame ke'u

Kxamìl

#119
Była rozmowa z dyrektorem gdzie była pani od biologii (poszkodowana), wychowawczyni, pedagog i wicedyrektor oraz moja mamusia. Kare dostałem nie za zaistniała sprawę tylko dlatego, że rodziców okłamałem mówiąc, że nie napisałem tej karteczki. A zresztą nie przejmujcie się kiedyś musiałem przetrwać 2 letnia karę. Więc 4 miesiące to jest nic.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.