Dyskusja

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:01:27 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tsawltskxe

Poprawki wprowadzone.

Co do lini obronnych - w filmie był pokazany jedynie niewielki fragment lini obronnej bazy. Ale dostosowałem, to do realiów już.

Posterunek - wprowadziłem poprawną odległość i środek transportu. Powinno się to trzymać kupy.
Prawdy życiowe:
QuoteZaprawdę powiadam wam. Kto nie ma w barach, ten ma w jajach.

Na'rìngyä vrrtep

mam więc rozumieć, że żołnierze sami opuścili posterunek? ...nadal są to 4 km...



Tsawltskxe

QuotePo półgodzinnym locie pilot posadził maszynę na niewielkiej polance. Stąd do posterunku pozostały już tylko 4 kilometry marszu.
biorąc pod uwagę prędkość teraźniejszych śmigłowców (około 250 km/h w przypadku Sikorsky S-67 BlackHawk), podróż do posterunku oddalonego o około 70-80 km mmoła spokojnie tyle trwać.

Co do samowolki żołnierzy - to nie dokońca będzie samowolka. Napisałem już do Uni z moim pomysłem. Wszystko wyjaśnie się wraz z rozwojem RPGa.
Prawdy życiowe:
QuoteZaprawdę powiadam wam. Kto nie ma w barach, ten ma w jajach.

Unicorn

mi aż takie pomyłki nie przeszkadzają szczerze mówiąc... są to takie drobne nieścisłości.. a na pm zaraz odpowiem ;)

rodrygo

Ja trochę nowy wątek chciałem poruszyć. Tak się składa , że wszyscy ludzie to Amerykanie a przynajmniej osoby anglojęzyczne. Rozumiem źródła hollywoodzkie ale może znajdzie się wśród postaci miejsce dla naszego rodaka? W końcu to polskie forum...
Jeśli lista postaci nie jest zamknięta to mogę spróbować wykreować jakiegoś Kowalsky'ego.

Co na to szanowny moderator?

Na'rìngyä vrrtep

nie jestem modem, ani GMem, ale już ci mówię że nie ma problemu. masz pomysł na postać - rób ją



Unicorn

a proszę bardzo!! Zapraszam do pisania pana Kowalsky'ego ;)

Thorinbur

Akurat w tym dziale ostatnie słowo należy do Uni, nie do mnie. Ale jestem pewien że odpowiedź będzie twierdząca. Zresztą wszystkie postaci zanim dołączyły do gry musiały zostać zaakceptowane przez MG, choć jeśli postać będzie w porządku o to się nie będziesz musiał martwić. A więc: Zapraszamy
:P
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

zanim zatwierdziliście moją najnowszą postać, napisałem całkiem długiego posta ;)
Nie widzę przeciwwskazań, czemu nie miało być Polaka. jak tworzyłem swoją postać w anglojęzycznym RPG, to miałem Kanadyjczyka, którego matką była Angielka, a ojcem Rosjanin ;D ;D ;D



Thorinbur

Czy to prawda? O nie! Musisz skasować tego posta! To wbrew zasadom!

:P
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

ty na serio? Txepit Anusiä - zobacz jakie to cholerstwo jest długie (ten post z obrazkami) - obecnie postać jest zatwierdzona



Thorinbur

Oczywiście że NIE na serio! Przydały by nam się jakieś infixy które oddawały by to co się normalnie oddaje tonem wypowiedzi.
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

ACHTUNG!
zmieniłem imie postaci na Txepniäyu - bo jest krótsze i lepiej brzmi.
Przy czym stare zostaje, będzie to tak jakby oficjalne imię  ;)



Unicorn

^ nie no troche to dziwne.. zmień imię postaci i w karcie i w poście, albo zostaw tak jak było.. bo inaczej trochę bałagan się zrobi

Na'rìngyä vrrtep

sama zobacz jak to zrobiłem



Unicorn

tak, ale jak zaczniesz używać raz jednego imienia raz drugiego to będzie trochę bezsensu... poza tym chyba nie ma czegoś takiego jak imię oficjalne i nieoficjalne... Wybierz jedno... ;)

Na'rìngyä vrrtep




Unicorn


rodrygo

świetnie, zaczynam tworzyć p. Kowalskiego :-)

powiedzcie, czy to trzeba do kogoś wysłać w celu zatwierdzenia?


Na'rìngyä vrrtep

nie, napisz - i ew. potem się poprawi (zostanie zatwierdzone czerwonym podpisem)