Dyskusja

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:01:27 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unicorn

albo możesz do mnie najpierw - jak wolisz ;)

Na'rìngyä vrrtep

tak Uni, wiem, nigdzie się nie spieszymy, ma to być dobra zabawa... ale czy czekanie kilka dni na jednego posta to naprawdę dobra zabawa? tak to powinno wyglądać? szczerze wątpię. wydaje mi się, że ruszenie się wreszcie z miejsca nikomu nie zaszkodzi.



Unicorn

a mi się wydaję, że poczekanie na kogoś kto nie ma czasu pisać nie jest czymś złym... zresztą ja w tej chwili też nie ma czasu niczego napisać... sorki.. ale tak niestety bywa ;)

Na'rìngyä vrrtep

ale status online to masz 24/7  ;D
zbyt dużo postów produkujesz bym mógł uwierzyć że czasu nie masz ;D



Unicorn

tak jestem tu ogólnie przy okazji, a przez cały czas tłumaczę tekst na mongolski... a że siedzę w słowniku internetowym to zajrzę od czasu do czasu na forum i coś napiszę..

rodrygo

Czy mamy jakiś standard oznaczania dialogów w RPG? Bo jak widzę jedni dają wypowiedzi w nawiasach <...> a inni po myślniku  -...   jeśli czegoś nie pominąłem

Może ustalimy coś?



Unicorn

śpieszę z wyjaśnieniem...

wypowiedzi w <> są wypowiedziami w Na'vi
a po - normalnie po angielsku ;)

rodrygo

Dzięki, postaram się pamiętać :-)

Kredke

W związku z tym że sesja już jakiś czas trwa istnieje jeszcze możliwość dołączenia?
Luke, ipse sum pater tuus!

Unicorn

oczywiście, że tak! :)

Zawsze można się dołączyć!! :)

Wystarczy przeczytać o co chodzi w pierwszym poście... albo jak chcesz cały rpg bo na razie niewiele się w nim działo. Napisać profil postaci do zatwierdzenia.

Zapraszam ;)

Kredke

Quote from: Unicorn on February 20, 2010, 11:59:26 AM
oczywiście, że tak! :)

Zawsze można się dołączyć!! :)

Wystarczy przeczytać o co chodzi w pierwszym poście... albo jak chcesz cały rpg bo na razie niewiele się w nim działo. Napisać profil postaci do zatwierdzenia.

Zapraszam ;)

Super!

Wstępna koncepcja postaci jest. Postaram się jak najszybciej kartę postaci wykonać.
Luke, ipse sum pater tuus!

Unicorn

cieszę się! :D kolejna osoba jupiii!!

Czekam w takim razie na kartę postaci ;)

Na'rìngyä vrrtep

#72
Quotecieszę się! Cheesy kolejna osoba jupiii!!
szkoda że ilość osób nie wpływa nijak na wartkość akcji w RP. Czy w ogóle, oprócz paru osób, ktoś tu zagląda i obserwuje swoją własną postać?

aha Uni i jeszcze 2 sprawy
1. dodaj mojego Na'vi do listy postaci
2. usuń ten wpis:
QuoteTrudy Chacon - Pilot [Eywayä tsmukan]
Eywayä tsmukan nie był chyba nigdy tak naprawdę chętny do gry z nami - po prostu zarezerwował sobie postać i tyle



Unicorn

to dopiero początek... musimy się a) rozkręcić b) ja muszę więcej nad tym posiedzieć i wymyślić niuanse fabuły.. ale już mam zaczątki ;)

Kxamìl

Ja na razie to czekam aż będzie wieczór w RPG'u. Jednak chyba napiszę coś by nie wyglądało to tak marnie u mnie.

ps. Jak wyglądać ma szkoła Augustine ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Tireaniawtu

#75
Witam. To wszystko co tworzyć jest bardzo ciekawe, więc postanowiłem się przyłączyć.
Postaram się coś skołować jak najszybciej ;).

PS. To jest naprawdę kawał dobrej roboty.

@edit: Ot i już jest karta postaci.

@2edit: Proszę o przysłanie PW tych osób, które pozwalają na umieszczenie (w razie potrzeby) ich postaci w moich tekstach.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Na'rìngyä vrrtep

hehe ;)
postaci przybywa, jakiejkolwiek akcji ubywa.

status naszego RP: KIA



Tireaniawtu

Nic nie wiadomo na temat UNI?
Czy jest może jakaś data? Jeśli trzeba to mam dużo pomysłów i mogę pomóc przy fabule.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Sa'ethri

Łał. Już myślałam, że serio coś się ruszyło w erpegu, i mało mi oczki nie wypadły z głowy z wrażenia.

Quote from: Tireaniawtu on April 12, 2010, 09:05:30 AM
Witam. To wszystko co tworzyć jest bardzo ciekawe, więc postanowiłem się przyłączyć.
Witamy serdecznie :D Co prawda gra trochę umarła, ale jest cała masa ludzi, którzy chcą pisać, więc nie tracę nadziei, że jeszcze ruszy. Co do karty postaci - mamy kolejnego odludka, ye-haa! ;)

Quote from: Tireaniawtu on April 12, 2010, 01:27:22 PM
Nic nie wiadomo na temat UNI?
Czy jest może jakaś data? Jeśli trzeba to mam dużo pomysłów i mogę pomóc przy fabule.
Uni żyje, z tego co wiem. A że obiecała udzielać się regularnie, czekamy na razie na post Thora.

Tireaniawtu

Dzięki za ciepłe przywitanie. Już się nie mogę doczekać jak wywlekę na światło dzienne swoje pomysły, bo na punkci filmu mamabsolutną jazdę. I choć nie jestem orzeł z polskiego to pomysłów mam hopsiup-tyntyryntyn i jeszcze trochę.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.