Dyskusja

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:01:27 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sa'ethri

Quote from: Tireaniawtu on April 12, 2010, 01:34:32 PM
hopsiup-tyntyryntyn
Lubię Cię. :D

Nie pozostaje nam nic poza czekaniem. Możesz ewentualnie napisać peemkę do Uni i przedyskutować z nią swoje pomysły.

Unicorn

Tireaniawtu hej hej!!

Fajnie, że się zainteresowałeś rpgiem.. Karty postaci jeszcze nie czytałam, ale zrobię to niebawem i się do Ciebie odezwę. Jeżeli masz pomysły na temat fabuł to wal do mnie na gg albo na maila albo na Pmkę (pm najszybciej odbiorę w sumie ;) )

Dzięki, że podoba Ci się rpg.

I na wstępie - wow! długa karta postaci i fajnie :)

Odezwę się do Ciebie jak tylko przeczytam kartę postaci ;)

Co do samego RPG jak już mówiłam, nie jest KIA jak to ktoś ;) zgrabnie ujął. Czekamy na posta Thora bo nie chce ruszać swoich postaci i fabuły do przodu bez jego pozwolenia.
Także cierpliwości.. Bo ja na pewno nie rezygnuję bo mi się z wami bardzo fajnie i przyjemnie pisze.

Ślę moc uścisków ;)

Na'rìngyä vrrtep

Uni, proponował bym jakiś trik, który pchnął by tę fabułę (może jakieś ciekawe wydarzenie, albo przewinięcie czasu)



Tireaniawtu

Dobra. Jutro (na jakiejś nudnej lekcji prawdopodobnie j. Polski ;D) postaram się spisać pomysły.
Nie wiem czy jest wam wiadome, ale gimnazjaliści niestety piszą egzaminy 26, 27, 28 kwietnia więc zawieszę działalności na 25-27 kwietnia.
Ewentualnie wejdę sprawdzić gg, PW.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Unicorn

przewinięcie czasu na początku gry?? Nie ma mowy! :)

Ja mam trick i asa w kieszeni, ale akcja musi trochę ruszyć przed tym ;)


Tireaniawtu - spoko spisz pomysły i mi wyślij jak będziesz mógł :)

I powodzenia na egzaminach!! :)

Na'rìngyä vrrtep

tworzę nową postać. pomysły dopiero wlatują mi do głowy, więc nic nie jest finalne. pora wprowadzić nieco wartkiej akcji, nawet w samej bazie ;)



Thorinbur

Przepraszam że tak długo... Ruszmy tego RPG'a.
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

tworzę nową postać, tyle że czasu nie mam, tak więc będzie gotowa ... może wieczorem



Tireaniawtu

1. Widzę że moja postać nie zatwierdzona i oddana komuś innemu mimo że aplikacja nie jest przez tą osobę złożona tzn. mam teraz zrobić nie orginał???
2. To jak wygląda sprawa z pisaniem bo już się pogubiłem.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Thorinbur

Jak to oddana komuś innemu? Napisałeś ją wczoraj, poczekaj aż Uni przeczyta, zapewne zostanie wtedy od razu zatwierdzona.
oel kame futa oel kekame ke'u

Tireaniawtu

Przy imieniu mojej postaci jest napisane: Na'rìngyä vrrtep. Jestem już kompletnie skołowany...
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Unicorn

^ to dziwny zbieg okoliczności, bo już wcześniej ktoś stworzył postać o tym imieniu :) Ale z tego co wiem to już zrezygnował z niej... Dan vas Narrya nar Riggya? zgadza się?

Nie ma problemu zaraz się wszystko wyjaśni ;)

Thorinbur

#92
Albo przy dodawaniu pomyliłaś, w każdym razie właśnie po zbadaniu sprawy miałęm wyjaśnić, żę to zapewne pomyłka. Ok jak tylko Uni da mi znać to zatwierdzę obie postaci.
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

ja potwierdzam że to pomyłka



Tireaniawtu

#94
Wielkie dzięki za wyjaśnienie. Teraz o swoją posadę już się nie obawiam.

@edit: Tak sobie pomyślałem: jeśli ktoś chce (lub potrzebuje z braku pomysłów na zapełnienie) może już powoli wprowadzić moją postać do fabuły. Myślę że takie krótkie spotkania typu: popatrz to on... krótki opis zniknięcie postaci, czy krótka wymiana "spojrzeń"(bo moja postać nie patrzy w oczy...) i zniknięcie postaci. W jakiejkolwiek innej sprawie czyli dialogi, jedno - dwa słowa czy coś innego proszę pisać PW lub gg. Dzięki.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Na'rìngyä vrrtep

jak chcesz to moja postać może zabić twoją. i kaniec filma ;D

a w rzeczywistości, to raczej ty powinieneś napisać komuś na PW, że będziesz do niego mówił. trochę wyobraźni i już jesteś w głównym wątku fabularnym



Unicorn

okey - na początek - krótka nota z przeprosinami ale nie mam czasu się tym wszystkim zająć i na prawdę was przepraszam, ale mój świat stanął ostatnimi dniami na głowie... jutro jak wrócę z zajęć to będę miała czas i wszystkim się zajmę.

Heheh Na'vi na ziemi? Dlaczego by mnie to nie zaskoczyło? :P hehe

Tireaniawtu

#97
Uni nic na siłę... Jak potrzebujesz trochę czasu to nie ma sprawy. Nic na siłe, bo z doświadczenia wiem, że z tego nic dobrego nie wychodzi.
2. Kolega koniecznie chce się upewnić czy może sobie zrobić nieorginałka...
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Thorinbur

Może, w końcu i tak karta postaci musi być zatwierdzona (o co nie trudno) A Navi (w tym ja) musza się wreszcie ruszyć. Jako, że sytuacja się mniej więcej rozwiązałą, to mam wrażenie że możemy mniej więcej przewinąć do końca szkółki, dać innym możliwość do ruchu. Więc powiedzmy że moja postać juz skończyłą, nie mam nic więcej do powiedzenia, o ile nic się szczegółnego nie wydaży oczywiście.
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

moja karta postaci będzie dziś ukończona. wyśle PW kiedy będzie gotowa.