Kto chce ze mną pograć? :)

Started by Unicorn, April 16, 2010, 03:15:22 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unicorn

Temat stworzony dla ludzi, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoją postacią a chcą wejść w interakcje z inną...

Piszemy albo porpozycje konkretną do konkretnej osoby, że chce się z nią pisać... albo zapytanie czy ktoś chce "zaczepić" naszą postać z opisem co ona właśnie robi....

Korzystajcie! :)

Tireaniawtu

Chcę porozmawiać z dr Augustine. Czy mogię?
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Unicorn

jak tylko napiszę posty dla Grace i Tsu'teya.. to będziesz mógł :)))

zresztą wyślę Ci potem pmke o tym ;)

Tireaniawtu

Oki. Należy się jeszcze chwila wyjaśnienia. Gdybym ja pisał coś z postacią Yuthura i na odwrót to my to ustalamy ze sobą na bieżąco na TS'is lub w szkole.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Unicorn

^ a róbcie jak chcecie... żeby było dobrze... :) ja generalnie nie ustalam wielu rzeczy pisząc z kimś tylko... to że będziemy mieć razem scenę.... no ale to się każdy może przekonać pisząc ze mną jak to wygląda ;)

Thorinbur

Dalej obstaję przy konwersacji metodą komunikatora, Człowiek wczuwa się w postać i trochę jak przy "papierowym" RPG odgrywa ją, opisując swoje akcje i słowa. Działało to dobrze na angielskim RPG, choć przyznaję, że czekanie do 3am by się zebrali ci z amerykańskiej strefy czasowej było hmmm... nikt mnie nie zmuszał :). Konwersacja kolejne zdania w kolejnych postach zmieniają trochę działanie postaci, bo człowiek stara się nie mówić dużo by móc zrobić więcej w jednym poście. Więc jak ktoś chce coś od mojej postaci to ja chętnie posłuże się jakimś komunikatorem.
oel kame futa oel kekame ke'u

Kxamìl

Ja jesli mozna, chcialbym porozmawiac z Tsu'teyem, Grace oraz jesli pozwolicie wsadzic swoje 2 grosze do rozmowy pomiedzy Tsu'teyem oraz Pakx'Tim .?
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.