Ogłoszenie

Started by Thorinbur, July 10, 2010, 10:05:56 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Thorinbur

Wybacz, ale nie odzywałaś się dość długo, żeby spisać cię na straty. Sesji nie usunąłem, jak widzisz nawet nie przejąłem jej a zawiesiłem, więc jak chcesz możesz kontynuować... O ile zbierzesz pełen skład. Pozatym napisałem że raczej nie wrócisz, nie że nie wrócisz, lub że napisałaś mi że nie wrócisz. Po prostu napisałem to co wszyscy myśleli.
oel kame futa oel kekame ke'u

Kxamìl

#21
Ok. to kiedy startuje RPG 2.0 ??? Jak by co to konferencję mozna zrobić na skypie. Jak ktoś chce mój numer to http://forum.learnnavi.org/role-playing/kontakt/

Co do kart postaci. Ktoś będzie je akceptował czy będzie wręcz odwrotnie. Bo nie wiem czy woźnego zostawić czy go usunąć ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Unicorn

A ja chciałam wam nudę zabić już niedługo, ale po prostu życie różnie się układa i nie miałam czasu zajmować się rpgami za bardzo.... Teraz kiedy bym miała trochę czasu to zostałam "spisana na straty" - eh nie lubię tego stwierdzenia ;)
No ale nic... nie przejmujcie się. Róbcie swojego rpga, popatrzę może też się przyłączę..... ;)

Thorinbur

Ja niedługo wyjeżdżam, stąd zastępstwo. Zrestą w tej chwili też nie mam czasu pisać.
oel kame futa oel kekame ke'u

Tireaniawtu

Thor to skoro Uni wróciła może nie ma sensu robić v.2? Wystarczy żeby napisała w końcu tego posta obiecanego?
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Kxamìl

Zgodzę się z Tireaniawtu. Niech Uni napisze tego posta to może wreszcie forum się obudzi. A tego RPG'a 2.0 zostawmy jako plan awaryjny. Pasuje to może Wam ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Thorinbur

Ja się wcae nie pcham by tworzyć nowego. Po prostu stary praktycznie umarł... więc nie było wyjścia jak stworzyć nowego. Jak już się zdecydowałem to nagle stary rusza więc sam już nie wiem.
oel kame futa oel kekame ke'u

Kxamìl

No bo to tak zawsze jest. Jak chcesz coś nowego ruszyć to nagle stare zaczyna działać. Znam to z doświadczenia.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Eltusiyu

No to ruszy w końcu, któryś z erpegów??

Oba by się przydały :) Uni żeby się bawić a Ty Thor mógłbyś prowadzić głównie z myślą używania Na'vi :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tireaniawtu

Proponuję zrobić tak poczekamy do końca lipca na tego 2.0. Uni otrzymasz tyyyyyyyyyyyle czasu na napisanie tego posta.
Jak się nie wyrobisz to już trudno zaczniemy tego RPG 2. Jak ktoś jeszcze ma pomysł to pisać.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Thorinbur

idę sobie... (nie, nie na zawsze, ale nie wiem czy chce mi się tu zaglądać aż do powrotu w przyszłą niedziele... Co człowiek próbuje coś poprawić to się większy burdel robi.... Argggh!)
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

Uni - w razie czego, chętnie wrócę do starego RPGa. w razie potrzeby mogę nawet stworzyć nową postać.



Thorinbur

Tak jak myślałem, działalność Unicorn ograniczyła się do wyrażenia smutku że stary RP został zahibernowany, lecz nie odwarzyła się otworzyć kriokapsuły. W takim razie wiem, że już raz pisaliście kto, ale proszę ponownie o wyrażenie chęci uczestniczenia w NOWYM RP. Oraz napisanie nazwy postaci i zaznaczenie czy to nowa postać, czy stara. Jak stara to przejrzę starą kartę, jak nowa to proszę o stworzenie nowej karty. Na podstawie tych nowych zgłoszeń powstanie lista uczestników i bedziemy mogli zaczynać. Plabowany początek gry: 28 lipca. W środę. Do tego czasu możecie zastanawiać się nad postaciami, a jak pomyślę nad fabułą. Tylko jedno pytanie: Jak wolicie, fabuła przed czy po wydażeniach z filmu, a moze wogóle niezależna?
oel kame futa oel kekame ke'u

Tireaniawtu

#33
Odnośnie postaci:
1. Txepniäyu (stara postać)
2. Kendra Keller (nowa postać) - dziś napisze kartę.

Odnośnie fabuły: myślę żeby zostało tak jak było czyli wydarzenia przed filmem. Nie ubiegajmy 2 i 3 części.

Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Eltusiyu

#34
Oe new uvan sivi mì Leplltxetsengea Uvan :)
Oe slayu Neytiri. Oeyä koaka txantstew.

Oe ke tsun tayok trrtsìvemì   :-\ Oe pamrel sivi 'upxare uvanur trrmrrvemì.  ;)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Na'rìngyä vrrtep

Teraz gramy tylko Na'vi?



Thorinbur

Nie, choć Na'vi bardzo mile widziane, co więcej jeśli ktoś umieści w poście wypowiedź postaci w Na'vi to zostanie ona przez nas (Ja i ktokolwiek jeszcze będzie chętny) przetłumaczona i wyedytowana, by byla w Na'vi (z tłumaczeniem w dymku oczywiście) Zachecam do pisania w Na'vi nawet z błędami. Bedziemy sprawdzać i poprawiać. Sami zresztą nie jesteśmy idealni pod tym względem i robimy błędy.
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

#37
Mat Baker idzie do piachu. Zbyt mocno wplątałem go w tamtą fabułę.

a właśnie, dobrze by było przygotować wszystko do nowego RP. stare tematy i posty proponuję wrzucić do archiwum



Kxamìl

Zgodzę się z przed mówcą^^
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Kxamìl

Ludzie co jest z Wami. Najpierw jesteście szczęśliwi, że rusza nowy RPG, a jak dochodzi co do czego, to nikomu nie chce się napisać posta.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.