RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sa'ethri

Mój post jest króciutki, bo nie mam czasu za cholerę, a chciałam się odezwać, żeby nie tamować akcji. W przyszłym tygodniu pewnie będę miała trochę więcej luzu. Wreszcie.

Thorinbur - imię Twojej postaci natrętnie kojarzy mi się z łacińskim pax tibi. To jakieś skrzywienie, naprawdę, zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę, jakiego rasistę z niego robimy. ;D

Unicorn

sorki z góry, ale dzisiaj już nie dam rady nic napisać jestem padnięta.. a jutro czeka mnie ciężki dzień...
także jutro późnym wieczorkiem dopiero pewnie się zajmę rpgowaniem ;)

Na'rìngyä vrrtep

zzzz zzzz zzzz niech ktoś KOPNIE akcję do przodu  :-\ w takim tępie, to za miesiąc może skończymy dzień pierwszy...a większość moich planów fabularnych wybiega na dni kolejne :-\



rodrygo

Może byśmy ustalili ile trwa doba na Pandorze? Mam na myśli tamtejszy rytm dzień/noc chociaż sprawę komplikuje fakt że są tam dwie gwiazdy i duże planeta.
Ludzie mogą sobie żyć według cyklu 24 godzinnego, ale czy Na'vi i cała przyroda też?

Oczywiście najwygodniej przyjąć, że doba Pandory jest zbliżona do ziemskiej ale to nie jest konieczne (i z punktu widzenia astronomii mało prawdopodobne)


Unicorn

nic nie szkodzi, że wolno piszemy ;) Ja niestety nie mam czasu ostatnio - przygniotły mnie obowiązki na uczelni.... co zajęcia mam odpytywanie, dyktanda i testy... ledwo wyrabiam się do domu, żeby na trening pójść.. a po treningu jestem padnięta. Wcozraj na przykład jak położyłam się o 22 to zasnęłam natychmiast... :(
Ale w główce mam kilka pomysłów i jak mi się jutro uda to prawdopodobnie coś napisze... ale nie obiecuje niestety.

Hmm.... zagadnienie doby to ciekawa sprawa.... ciekawie by było jakby doba była trochę dłuższa... dla ludzi to uciążliwe by było :P hehe

Na'rìngyä vrrtep

hej, Uni - nie odbieraj tego jako pretensji, rozumiem że to wymaga dodatkowego czasu. ja np. jestem teraz chory i wiadomo że czas mam.



Unicorn

^ oki nie odbieram tego jako pretensji ;) tak sobie napisałam, żebyście wiedzieli dlaczego nie piszę ;) także spoko...

O tak chciałabym teraz posiedzieć w domku, bo przeraża mnie intensywność tego semestru... jest przerażająco ogólnie rzecz biorąc.
Ale no cóż taki lajf ;)

Także spróbuje coś skrobnąć dzisiaj albo jutro ;)

rodrygo

Ja chciałem p. Kowalskiego uruchomić, ale pierwszy raz to wolę zapytać, bo podobno kto pyta nie błądzi...
Czy posty ktoś zatwierdza?

Na'rìngyä vrrtep

#108
nie.
posty nie. ew. mogą być potem do nich uwagi, ale to nie problem

;D ;D stuknęło 600 postów  ;D ;D



Na'rìngyä vrrtep

no no. akcja posunęła się o 10 minut do przodu ;D
Uni, byle nie wyrósł z tego jakiś wątek miłosny (Grace - Tsu)



Unicorn

^ hahahah... ja już to widzę!! :P

Sa'ethri

Quote from: Na'rìngyä vrrtep on February 19, 2010, 12:48:25 PM
no no. akcja posunęła się o 10 minut do przodu ;D
Uni, byle nie wyrósł z tego jakiś wątek miłosny (Grace - Tsu)
Wtedy Txon'ite zamordowałaby Grace i mielibyśmy mały burdel xD

Unicorn

Kxamil :) cieszę się, że twój Na'vi się pojawił ;) będzie ciekawiej... - Fajny post! :)

Kxamìl

Dzięki. Martwi mnie jedno. Czy nie jest on trochę chaotyczny ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Unicorn

spokojnie.. wyrobisz sobie swój styl... mi się post podoba i nie jest aż tak chaotyczny jak Ci się wydaję ;)

Na'rìngyä vrrtep

#115
tak szczerze? opis tego samego wydarzenia z dziesiątej perspektywy...
post dobry, tylko akcja utknęła. (to nie twoja wina)

i jeszcze coś do Ziemowita - po co archeolog na Pandorze?



Unicorn

na tym polega rpg... opis ze strony swojej postaci, nie ważne ile razy przecież ;)

Akcja nie utknęła... idzie powoli to nie ma iść w oszalałym tempie czekamy na resztę postów...

A ja myślę, że archeolog to ciekawy pomysł na Pandore, w końcu musieli tam wysyłać różnych specjalistów... A jakieś szczątki musieli tam znajdować i badać ;)

Kredke

Quote from: Na'rìngyä vrrtep on February 21, 2010, 10:25:28 AM
tak szczerze? opis tego samego wydarzenia z dziesiątej perspektywy...
post dobry, tylko akcja utknęła. (to nie twoja wina)

i jeszcze coś do Ziemowita - po co archeolog na Pandorze?

Jak zaznaczyłem na karcie będzie, postać jest zależna od RDA, już na ziemi włączona w propagandę pt" jak to my nie dbamy o dziedzictwo kulturowe świata"; podobnie myślałem aby wyglądała sytuacja na Pandorze, ze można to sobie tam "wsadzić gdzieś"... cóż - na ziemi będą wniebowzięci, że nie niszczymy pozostałości kultur Na'Vi, wszystko jest drobiazgowo badane i dokumentowane, a jak to wygląda na miejscu to już inna sprawa.
Dlaczego akurat tak?
Resztę zostawiłem w rekach mistrza gry  - dlatego też w poście testowym zdanie "proszę zapoznać się z dokumentami" - wydaje mi się ze łatwiej mistrzowi gry będzie włączyć postać (do już trwającej sesji) która nie ma jeszcze ściśle sprecyzowanego zajęcia. Generalnie całość jest jeszcze do zaakceptowanie - apeluje tutaj o podejście "Nic na siłę" - jeśli ta postać już kompletnie nie będzie pasować do koncepcji sesji proszę aby jej na siłę nie włączać.

Luke, ipse sum pater tuus!

rodrygo

Ja myślę, że archeolog przyda się w kopalni i okolicach, więc zapraszam  p. Ziemowita do ekipy Kowalsky'ego. Powinni się dogadać jak Polak z Polakiem :-)

Na'rìngyä vrrtep

tylko nie róbcie z Pandory drugiej Irlandii. co za dużo to nie zdrowo.