RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tsawltskxe

O ile byli tam prawdopodobnie ludzie różnych narodowości, o tyle i tak większość personelu stanowiły hamburgery.
Prawdy życiowe:
QuoteZaprawdę powiadam wam. Kto nie ma w barach, ten ma w jajach.

Thorinbur

Tym razem to ja wstrzymałem historię na trochę, ale jutro coś napiszę. Nawet wiem co, ale nie jestem w stanie tego ubrać w słowa o 2 w nocy.
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

hej Uni, wiesz może jak znaleźć forumowego RP? tzn. szukam teraz coś związanego z ME, ale za cholerę nie mogę znaleźć  :-\



Unicorn

#123
akcja trochę stoi, ale to nic, cierpliwie czekamy ;)

hmmmm.... co do forumowego RPG ME - poszukam czegoś dla Ciebie, wiem jak do tego się zabrać ;)
angielska wersja wchodzi w grę czy nie bardzo??

Na'rìngyä vrrtep




Sa'ethri

Wyjęte z sesyjnego wątku:

Quote from: Thorinbur on February 28, 2010, 03:08:32 PM
PS sorry że pisze tutaj nie w komentarzach, ale i tak twój post Musi być wyedytowany i póki to się nie stanie mój post nie zniknie... Nie zgadzam się by moja postać od tak stała i nic nie mówiła. Miałem plany co do całej sytuacji. 2 Moja postać na 100% nie zignorowała by tych "huków" które swoją drogę nie bardzo mają sens. Ogólnie ten post jest zły.
Niestety muszę się zgodzić z Thorem. Za moich czasów było tak, że gracz pisał post i czekał na reakcję MG. Wiem, że nasz erpeg jest trochę luźniejszy, ale sterowanie cudzymi postaciami to już przesada. Zwłaszcza, że Kxamìl popchnął akcję bardzo do przodu, a chyba były inne plany co do tej sceny. Wnioskowałabym o usunięcie posta Kxamìla i trochę cierpliwości, żeby Unicorn odpowiedziała no post Thorinbura. Tyle.

Na'rìngyä vrrtep

#126
Quoteże gracz pisał post i czekał na reakcję MG. Wiem, że nasz erpeg jest trochę luźniejszy
szkoda że nie oznacza to przyspieszenia akcji  :-\

Keelah Se'lai - cholera, lubię to słówko, szkoda że jest tylko jedno



Unicorn

Zdecydowanie Kxamil... usuń post! Punkt zasad tego rpg... nie kontrolujemy, nie poruszamy i nic nie robimy z postaciami innych graczy bez ich wyraźnej zgody ;) Czekamy w tej chwili na odpowiedź Thorina... no i Robert jeśli się pojawi to będzie miło :P

Ale na razie musisz być cierpliwy i poczekać na innych graczy, nie możesz przyśpieszać akcji jakimś zdarzeniem, o którym nikt inny nie wie... co to za huki? :P i nie możesz decydować za innych co robią w danym momencie...

Kxamìl

Przepraszam Was za to. Posta usunąłem i to się już więcej nie powtórzy. Przepraszam jeszcze raz za kłopoty i aferę.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Unicorn

nie no nic się nie stało -> tylko następnym razem ostrożniej... :)

Thorinbur

Dobra zasubmitowałem skleconego na szybko posta bo niektórzy już nie mogli się widzę doczekać co się stanie dalej... Kontynuujcie więc.
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

I co Uni? da radę coś znaleźć?



Unicorn

^ szukam i szukam ale ciężko z tym...

http://www.lastinn.info/ -> może tu coś znajdziesz...

http://rpgforumsonline.com/forum/viewtopic.php?t=30376

^ to jest rpg w Mass Effect forumowe, ale nie wiem czy już zaczęli nie wczytywałam się w posty ;)

Taronyuakawng

Najprościej sprawdzić to patrząc na videologi w filmie. Z dołu była data i godzina. Oczywiście ludzie mogli używać ziemskiego czasu na Pandorze.. ale to by było nieco bez sensu jeśli się różnią? Czy mamy choć jedną scenę z videologu Jake'a z jakimś oknem w tle, które pozwalałoby ocenić czy pora dnia (na zegarku) zgadza się z tą za oknem?

Poland, Warsaw

Thorinbur

Większość Videologów tworzonych po odłączeniu od Avatara to były godziny około 22, 23, więc albo dostosowali zegar tak, że można byłu używać go na pandorze, albo Pandora obraca się tak jak ziemia. Tak więc na pandorze używa się 24h formatu czasu (ludzie przynajmniej go używają). Jestem tego pewien na 95% bo przyglądałem się datom i godzinom na wideologu. (Mam na tym punkcie przeczulenie odkąd zauważyłem że w Ja Robot w scenie gdy detektyw ogląda nagranie licznik czasu w odtwarzaczu jest oszukany i liczy parę sekund do przodu i się resetuje... Od tamtej pory wszelkie liczniki i tak dalej przyciągają moją uwagę)
oel kame futa oel kekame ke'u

Sa'ethri

Nie chciałabym wprowadzać nerwowej atmosfery, ale czy sesja zupełnie, nieodwołalnie umarła?

Unicorn

nie... nie umarła

Przepraszam was bardzo, ale niestety ostatnie zajęcia na studiach uświadamiają mnie, że ciągle jestem do tyłu z materiałem... Jutro wieczorem może będę miała czas coś napisać, albo pojutrze, ale obiecuję, że w tym tygodniu coś napiszę.. I jeszcze raz przepraszam! :(

Taronyuakawng

Wkrótce dołączę ze swoją postacią :)

Poland, Warsaw

Sa'ethri

Quote from: Unicorn on March 15, 2010, 05:43:35 PM
nie... nie umarła

Przepraszam was bardzo, ale niestety ostatnie zajęcia na studiach uświadamiają mnie, że ciągle jestem do tyłu z materiałem... Jutro wieczorem może będę miała czas coś napisać, albo pojutrze, ale obiecuję, że w tym tygodniu coś napiszę.. I jeszcze raz przepraszam! :(
Spokojnie, Uni, nikt Ci nie każe błagać o wybaczenie na klęczkach ;) Miło usłyszeć, że sesja będzie żyła.

Terìran Tawka

Jeszcze nikt Ci nie każe błagać o wybaczenie na klęczkach ;D

Uvan mi ke tolerkup tengkrr awnga rey!
You are not on Pandora anymore. You are on Earth, ladies and gentlemen.
pamrel si nìna'vi ro [email protected] :)