RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unicorn

myślę, że nawet koło 13 ;)

Thorinbur

Wcale nie zakładam:


mam wrażenie że wypowiedź: "nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" nawiązuje do faktu, że to RPG, nie prawdziwe wydarzenia, toteż jest to tak zwany OOC. Jeśli wczuwasz się w postać to używasz tylko tej wiedzy jaką ona posiada, więc stwierdzenie że nic nie jest prawdziwe, jeśli zostało użyte w takim kontekście jak ja napisałem powyżej jest niewłaściwe

Napisałem jeśli, a to co nie jest objęte konstrukcją warunkową:
"Jeśli wczuwasz się w postać to używasz tylko tej wiedzy jaką ona posiada" Jest ogólnie prawdziwe. Nie widzę problemu.
oel kame futa oel kekame ke'u

Kxamìl

Ale co do tego "nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" przytoczyłem to ponieważ jest to motto życiowe mojej postaci.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Thorinbur

Zatem wrażenie moje było nieprawdziwe, co nie zmienia faktu, że dzięki zastosowanym w wypowiedzi konstrukcją warunkowym moja wypowiedź jest całkowicie prawdziwa. (Gadam jak jakiś prawnik XD)
oel kame futa oel kekame ke'u

Kxamìl

Gorzej. Jak jakiś uczony z bardzo wysokim IQ  :P
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

rodrygo

Ja o ostatnim poście Taronyuakawng. Ogólnie b. ładny ale wydaje mi się, że mroczny koń to pa'li a nie fa'li. Ale twoja postać jest ciekawa, niestandardowa taka :-)

Na'rìngyä vrrtep

Uni, kiedyś gadaliśmy na gg i stwierdziłaś, że jeden dzień w takim RPG - może trwać NAWET miesiąc. ale tu nie minęło pół dnia, a za to minął ponad mieisąc... czyli kalkulując sobie wszystko, za 3 tygodnie będę mógł coś skrobnąć ;D a może by zrobić jakiś przeskok? 13.00-16.00?



Unicorn

tak może trwać nawet i dłużej niż miesiąc... przeskoków nie ma sensu robić, bo nic ważnego się nie ma stać w najbliższym czasie... przeskoki zazwyczaj się robi, jak ma się jakiś plan... A takowego jeszcze nie ma... ;)

Ale dajcie mi czas do soboty.... w piątek będę miała czas żeby wam wyjawić moje nowe pomysły i co może się stać w najbliższej przyszłości.... Dzisiaj już pewnie nie dam rady napisać posta, ale jutro albo w czwartek na sto procent. Przepraszam za trzymanie was w takiej niepewności i bezruchu rpgowym... ale niestety moje życie kręci się być szybko i drastycznie jak dla mnie :P hehehe

Taronyuakawng

#168
A'propos fa'li:


Poland, Warsaw

rodrygo

Dzięki za wyjaśnienia, czyli wszystko jest dobrze w u Ciebie Taronyuakawng.
Ładna ta twoja postać  :D, okazuje się, że można być Na'vi nie strzelająć z łuku przez cały dzień

Eltusiyu

Mam zamiar dołączyć do zabawy pod postacią Neytiri ;P

Tylko czy się opłaca... Gdyż z tego co widzę polska sekcja jak i RPG są martwe...

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Thorinbur

Quote from: Kxamìl on March 23, 2010, 01:42:16 PM
Gorzej. Jak jakiś uczony z bardzo wysokim IQ  :P

To brzmi jak komplement i tak to przyjmę. ^^ Co do ostatnich 3 postów. Świetne. Nie mam zastrzeżeń do żadnego z nich. Ciekawie się je czytało. Uni, ładnie wybrnęłaś z lekko narzuconego zachowania w poprzednim poście Kamila. Tym razem wszystkie 3 posty pierwsza klasa, nikt za nikogo nie podejmuje decyzji wszystko gra. Jutro dodam też reakcję Pakx'ti na te wydarzenia.
oel kame futa oel kekame ke'u

Unicorn

QuoteMam zamiar dołączyć do zabawy pod postacią Neytiri ;P

Tylko czy się opłaca... Gdyż z tego co widzę polska sekcja jak i RPG są martwe...

Oczywiście, że się opłaca! A RPG wcale nie umarło! ;)
Thorinbur czekam na twój post z zaciekawieniem :)

Taronyuakawng

Nic nie umarło, tylko wiosna jest, ludzie mają prace, studia itp i przed kompem nie siedzą 24h/dobę :)

Ja się wstrzymuję z postowaniem do powrotu Na'vi do Kelutrel, ale pilnie śledzę Wasze poczynania :)

Poland, Warsaw

Eltusiyu

Quote from: Taronyuakawng on March 28, 2010, 06:38:38 PM
Nic nie umarło, tylko wiosna jest, ludzie mają prace, studia itp i przed kompem nie siedzą 24h/dobę :)

W sumie racja. Jak dzisiaj dam radę to wrzucę kartę postaci :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Sa'ethri

Quote from: Kxrekorikus on March 28, 2010, 01:44:29 PM
Mam zamiar dołączyć do zabawy pod postacią Neytiri ;P
Kolejny gracz! Hurra! ;D

Eltusiyu

Zobaczymy jak mi pójdzie :P
To jest pierwsza gra tego typu, w której biorę udział :)

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Kxamìl

Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Sa'ethri

Ktoś wie może, co z Thorem? Dawno go tu nie było.

Unicorn

to prawda, ale ja nic nie wiem :(