RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Thorinbur

"nanoskafander bezie niezwykle przydatny"

Zaraz, wprowadziłęś go razem ze wszystkimi jego funkcjami?...

To ja poproszę by Pakx'Ti mógł czarować. By móc rzucić fireballe na wszystkich tych co zaczynają za bardzo kombinowac... Ja wime że nie chcecie takich nudnych postaci itd... Ale bez przesady, miecz? Ok niech będzie... Ale bez przesady. Nie bez powodu jest to uniwersum Avatara. Zresztą pierwsze założenie i podstawowy cel miała być nauka Na'vi, a teraz robi się z tego RPG FFA(Free For all) no universum. MG powinien zaczać rzucać  cegiełkami, a jak on(ona) nie zacznie ta ja będę, bo w końcu i tak wszyscy mają w dupie że dzieje się to na pandorze w uniwersum Avatara więc nikomu nie powinno przeszkadzać że moja postać z kieszeni... Wyjmie cegłe i ciśnie w nieszczęsnego posiadacza nanosuita. (i nawet nie próbuj się ukryć kamuflażem, moja postać ma czujnik wykrywający nanosuity. Wspomniałem też już że umie się teleportować na życzenie i zmieniac kształty?
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

będzie fabularnie. Wszystkie funkcje... nad tym się jeszcze zastanowię.
grunt to swoboda w poruszaniu się po Pandorze.



Thorinbur

Wątpie  by taka postać została zatwierdzona...

Trzymajmy się choć trochę uniwersum!
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

#223
Postać nadal nie gotowa!!!
to co? mam znowu skasować?
czemu ma nie zostać zatwierdzona?
-grupa nadzorcza - to chyba ok?
-nano-skafander (przypominam ci, że takie coś istnieje obecnie, choć oczywiście bez tych wszystkich funkcji)
ALE! tak jak podkreślam - nie chodzi o walkę z Na'vi, bo to wbrew pozorom nie jest moim celem. Postać czasem będzie siedziała w bazie i rozmawiała o różnych sprawach, a czasem latała po dżungli, używając funkcji skafandra by przeżyć. kamuflaż natomiast pozwoli, na ew. obserwowanie Na'vi - co do tej pory występowało tylko odwrotnie.
czy aż tak bardzo łamie to wszelkie zasady? Przecież Koreańczyków na Pandorze nie ma.

ale jeżeli chcesz, to na twoje prywatne życzenie, skasuje wszystko w cholerę. no offence - nie chcę jednak psuć wam zabawy (swoją drogą, to gdybym zrobił 10 postaci, to mógłbym się nimi ruszyć, a nie minęło by nawet południe)



Na'rìngyä vrrtep

profil jest gotowy.
proszę nie oceniać postaci, skoro jeszcze nie weszła do akcji. rewolucji nie zamierzam robić. Trochę opisów Pandory, trochę dialogów w bazie, jakieś ciekawe odkrycie, walka z jakimś zwierzaczkiem, spotkanie Na'vi, bądź Avatarów - to chyba nie jest żadne przegięcie, nie wprowadzam na Pandorę pola walki, ani tym bardziej żadnej magii. sprzęt też może być wadliwy i się psuć ;)



Thorinbur

No ale po co na siłę kombinujesz z Nanosuitem. Pogadać w bazie możesz jako naukowiec, podobnie polatać po dżungli.... Jeśli taki Nanosuit by istniał to RDA miałoby go na wyposażeniu... To najbardziej wpływowa korporacja na ziemi... Mająca wszystko i kontrolująca wszystko. Słuchaj nie chcę żebyś się obrażał, ale naprawdę nie wiem po co próbujesz przekombinować, ale to i tak nie mój głos.  Uni zatwierdzi lub nie, a ja ewentualnie zdecyduję że nie chcę grać, jeśli dalsze wydażenia nie będą mi odpowiadać (I nie. NIE oznacza to, że jak postać będzie zatwerdzona to odchodzę.)
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

Wszystkiego jest do logicznego wytłumaczenia. Pamiętaj że według książki, RDA używa przestarzałego sprzętu sprzed ok. 50 lat.

także pomysł nie jest wzięty tyko z gry!
a funkcje można ograniczyć.
oczywiście mogę zlikwidować ten pomysł z mojej postaci, ale założę się, że znudzi mi się kierowanie nię i znowu zostanę przy samym Macie.
apropo. to powinno się pisać
Matt, a nie Mat



Kredke

Mi tam nie przeszkadza ten sprzęt. Zapachu nie ukryje, odgłosów poruszania tez raczej nie,  - większość myśliwych Na'vi cie i tak znajdzie:) A już w nocy szczególnie - przypomnijcie sobie że "trawa" (podłoże chyba brzmi lepiej:) ) fosforyzuje chwilkę przy nacisku.
Luke, ipse sum pater tuus!

Na'rìngyä vrrtep

ja się z wami kłócić więcej nie zamierzam. jak widać 1 postać mi wystarczy



Thorinbur

Trochę dziwny mó post. Krótki, i zakończony w nietypowy sposób, ale nie powinno to być problemem jako że moja postać prowadzi dialog z Tsu'Teyem.
oel kame futa oel kekame ke'u

Tireaniawtu

Alleluja!!! Chwalcie pana!!! Nareszcie to rozkimniłem!!! Nareszcie załapałem w jaki sposób prowadzicie te dialogi. Nie mogłem tego załapać; nic mi nie pasowało i nagle olśnienie. Dziwne, że w tym samym czasie przyszedł mi do głowy bigos... Nie wiem co jedno ma z drugim wspólnego ale najważniejsze, że załapałem.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Sa'ethri

Tireaniawtu - brawo ;D

Kxrekorikus - taka jedna uwaga - cytujemy wypowiedzi cudzych postaci, nie swojej, bo to trochę dziwne wygląda. ;)

Eltusiyu

Quote from: Sa'ethri on April 23, 2010, 04:20:13 AM
Kxrekorikus - taka jedna uwaga - cytujemy wypowiedzi cudzych postaci, nie swojej, bo to trochę dziwne wygląda. ;)

Zrobione :P

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Tireaniawtu

Ustaliłem z Yuthurą, że mowę jego postaci zawrzemy w moim poście, żeby nie pisać niepotrzebnie krótkich postów.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Unicorn

i teraz post wygląda dobrze.. i wszystko jest z powrotem na dobrym torze.... :)

Postaram się dzisiaj odpisać jak nie dzisiaj to jutro.. albo w niedziele.. do końca tygodnia na pewno ;)

Thorinbur

rodrygo świetny post z możliwością rozwiniecia ciekawych watkow fabularnych, ladnie zapisany i  z odrabiną Na'vi.

Czekamy więc na Uni, która rozminęła się z narzuconym sobie terminem, ale przynajmniej mam pewnośc że nie napisze niczego na odwal. Poza tym biedna Uni, każdy coś od niej chce XD
oel kame futa oel kekame ke'u

Kxamìl

Ja ogólnie tez muszę napisać posta do mojej postaci. Zrobię to jednak w weekend bo jutro i pojutrze mam jeszcze egzaminy. I nie mam czasu wolnego. Egzamin humanistyczny za mną, został jeszcze matematyczno-przyrodniczy oraz angielski. Trzumajcie kciuki bym dobrze napisał.

ps. Kary już nie mam bo mogę już siedzieć bez pretekstu nauki. ;D ;D
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Tireaniawtu

A propos egzaminu. W tym roku coś łatwy był. Nie uważasz? Ta rozprawka to jak nie rozprawka, zero zadań ze znajomości lektur...
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Kxamìl

Taa. Argumenty z życia wzięte tylko pasowały. Niestety zrąbałem to zadanie bo nie zdążyłem przepisać z brudnopisu ale może to uznają. Kończmy ten temat bo off-top nam się zrobi.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

rodrygo

Quote from: Thorinbur on April 26, 2010, 03:29:33 PM
rodrygo ... post z możliwością rozwiniecia ciekawych watkow fabularnych, ladnie zapisany i  z odrabiną Na'vi.

XD

Zdaje mi się że ktoś z forumowiczów proponował już wątek laboratoryjnego otrzymywania nadprzewodnika. sytuacja może się rozwinąć w różnych kierunkach.

Wzystkim zdającym - powodzenia  :)