RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unicorn

hej hej.. sorki, że nic nie napisałam, ale niestety nie miałam czasu żeby usiąść przy kompie tak dla przyjemności, ciągle jakieś prace domowe i różne inne wydarzenia sprawiły że nie miałam jak napisać posta :(

W weekend będę odpoczywać, więc znajdę czas żeby coś napisać. A już napewno napiszę coś w podróży na weekend majowy, bo dłuugi będzie ;)

Tireaniawtu

Ahh... Nareszcie koniec egzaminów. Od dziś moja kochana klasa postanowiła kupić zwierzątko klasowe. Jakie? Biedronkę... oczywiście radioaktywną. To jest śmiech na sali kto to układał. Całe szczęści punktów mi wystarczy do LO.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Kredke

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi radioaktywnymi biedronkami?
Luke, ipse sum pater tuus!

Tireaniawtu

To proste. Na tym egzaminie było zadanie że radioaktywny izotop węgla dostał się na wysypisko. Ten izotop wchłonęły rośliny dookoła wysypiska. Roślinami zaczęły się żywić mszyce, a mszycami zaczęły się żywić biedronki. I ot cała historia radioaktywnych owadów.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Kxamìl

A ja przepraszam, ze nic nie napisalem. Jutro wezme sie za siebie i napisze posta do postaci. Uni mam nadzieje, ze nie  napiszesz jutro swojego posta ? Bo mam pewne plany co do tej sytuacji.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Tireaniawtu

Pamiętaj o tym co ja napisałem. Jeśli to nie będzie kolidowało i dostanę to czego chcę to nie ma problemu.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Kxamìl

A to rozchodzi sie o szkole czy o RPG'a ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Tireaniawtu

Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Kxamìl

Mam do was prośbę. Nie czytaj linijki "Dla Unicorn".
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Sa'ethri

Quote from: Kxamìl on May 03, 2010, 05:59:34 AM
Mam do was prośbę. Nie czytaj linijki "Dla Unicorn".
Och, jej. Tak to jest, jak człowiek najpierw czyta sesję, potem komentarze. Napisz to lepiej w poście, bo ktoś to przeczyta jak ja. Sorry. :-\

Taronyuakawng

hehe.. jak ktoś mówi "nie rób czegoś" to tymbardziej podsyca ciekawość.. mogłeś to wysłać w PMce jak Ci tak bardzo zależało żeby tylko Uni to przeczytała ^^'

Poland, Warsaw

Sa'ethri

Kxamìl - pomysł z woźnym na Pandorze rządzi ;D

Takie kosmetyczne poprawki: Po pierwsze, dlaczego Twoja postać rozmawia z przełożonymi w Na'vi? ;)
Po drugie, nie mam w zasadzie nic przeciwko temu, żeby Valentina prowadziła pogawędki z woźnym, ale znów o to nie zapytałeś. A jednak byłoby miło, gdybyś to zrobił przed publikacją karty.
No i trochę dziwne to, w sumie, że Parker interesuje się brudną podłogą.

Kxamìl

Poprawki poprawione. Przepraszam, że nie spytałem ciebie o to ale nie miałem czasu. Jeśli ci to przeszkadza, usunę Kosovę z karty postaci u Marlowa. Parker ma tyle do brudnych podłóg co mop do odkurzacza, a tak na serio Selfridge musi chyba dbać o czystość Hells Gate.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Sa'ethri

Quote from: Kxamìl on May 04, 2010, 08:47:08 AM
Selfridge musi chyba dbać o czystość Hells Gate.
Moim zdaniem dbanie o podłogi nie wchodzi w zakres obowiązków kogoś na tak wysokim stanowisku.

Kxamìl

A czy to aż tak ważne kto jest od podług. Jest woźny i powinno być fajnie. Chociaż to woźny z wieloma tajemnicami i może z biegiem akcji zacznę dopisywać informacje o nim w karcie postaci.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Tireaniawtu

dbanie o podłogi należy do zakresu obowiązków woźnego. Ale tak jest napisane w poście. "Nie płacę ci za obijanie się". Ktoś na tak wysokim stanowisku ma pod sobą szereg podwładnych i nie może pozwolić by chociaż ułamek kwoty z unobtanium się zmarnował. Dlatego w zakresie jego obowiązków jest kontrola pracowników i ich służby. Dobra koniec, bo się offtop robi.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Kxamìl

Choć jeden zrozumiał mój post.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Taronyuakawng

To dobrze opłacany musi być ten woźny. Dojazdy z domu (ziemia) do pracy (pandora) muszą być upierdliwe :) Szczególnie jak są korki na trasie ;)

Poland, Warsaw

Unicorn

hej hej.. przepraszam was za dłuuuuuugą nieobecność.. postaram się zaraz wszystko ogarnąć a jak nie dzisiaj to jutro.. to już sto procent...

Pozdrawiam...:)

Eltusiyu

ma Unicorn :)
Otrzymałem wieści od Sa'ethri, że ma problemy z internetem- nie będzie jej jakieś 10 dni.

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus