RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Kxamìl

Biedna Sa'ethri. Niech net jej szybko wróci. Ja chyba wiem czemu ma problemy, burza u niej była i piorun musiał walnąć w sieć.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Sa'ethri

Wróciłam. Z lekkim poślizgiem, bo w międzyczasie dotarła do mnie powódź i wyłączyła mi prąd.

Sesja, jak widzę, nie ruszyła.

Eltusiyu

Sa'ethri  witam ponownie :P

Niestety sesja jak i polska sekcja umarła...

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Kredke

Czyżby Avatar "przeminął z wiatrem"?
Luke, ipse sum pater tuus!

Eltusiyu

Quote from: Kredke on May 24, 2010, 05:09:49 AM
Czyżby Avatar "przeminął z wiatrem"?

raczej przepłynął z wiadrem :D

Cóż... Nic się na to nie poradzi...

Na początku wakacji miał być zjazd forumowy... czy to jest jeszcze aktualne czy nie???

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Sa'ethri

Quote from: Kxrekorikus on May 23, 2010, 11:19:50 AM
Niestety sesja jak i polska sekcja umarła...
To źle! Czy ktoś z Warszawiaków, którzy znają Uni osobiście, posiada moc, żeby skłonić ją do napisania obiecanego wieki temu posta? :P

Kxamìl

Uni nie napisze. Czasu nie ma za bardzo bo ma od dzisiaj sesję na studiach. Przez tydzień będzie ciągle wkuwała, chociaż robiła to wcześniej. Może napisze coś na początku czerwca ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Unicorn

hej hej.. ja nie znikam ;)

Pojawię się.. Miałam nadzieję, że pojawię się wcześniej, ale niestety... SESJA to straszna rzecz.... W połowie czerwca może uda mi się coś naskrobać, albo jak już będę miała dość książek i krzaczków azjatyckich...
Ale na pewno wrócę! :)

Pozdrawiam i ściskam!!! :)

Taronyuakawng

ja tam ciągle zerkam czy coś nowego się pojawiło, i czekam aż akcja przeniesie się w okolice Kelutrel ;)

Poland, Warsaw

Eltusiyu

Quote from: Taronyuakawng on May 25, 2010, 03:52:23 AM
ja tam ciągle zerkam czy coś nowego się pojawiło, i czekam aż akcja przeniesie się w okolice Kelutral ;)
:)

Jak my wszyscy  :P

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Taronyuakawng

Gratulacje dla Unicorn za zdobycie 3 miejsca na Mistrzostwach Polski w Taekwondo kobiet, kat. wagowa do 52kg :)

Poland, Warsaw

Kxamìl

Od de mnie też gratulacje. Trzeba pewnie nie lada wysiłku by zdobyć 3 miejsce. Tak z ciekawości Uni. Kiedy zdobędziesz czarny pas ???
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Na'rìngyä vrrtep




rodrygo

hej

tu jest jakis stary wątek gdzie by można podyskutowac o rpg, jesli są chętni

jakis pomysł na rozwój fabuły ktos ma może?  bo cos stanęło forum  :(

Tängal

No właśnie... nie tylko RPG zdechł szybciej niż się rozpoczął to jeszcze cały dział ma teraz chyba jednego posta na tydzień.
Wiem sam zawaliłem, bo jakiś czas (jak akurat coś drgnęło) mnie nie było. Przepraszam. Jedna osoba się jakoś ruszyła, jak będzie trzeba to poprowadzę tylko tyle, ale to za mało i średnio ma sens. Ale jeśli to tylko coś by pomogło...

Ktokolwiek nadal chce grać, czy w ogóle jest sens myśleć nad RPGiem? Bo jak nie, to podumajmy nad czymś innym. Tylko nad czym? Mi powoli zaczyna brakować pomysłów.

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

nataliapop

Jak nie ma nad czym dumać to dumajmy nad RPGiem. Ja nie wiem jak się wkręcić a tak to już dawno bym dała posta.

rodrygo

Myslę, że trochę mamy mało postaci.  Może by wyciągnąc z hibernacji p. Kowalskiego (karta jet gotowa), albo kogos jeszcze stworzyć  ???

Nie muszą to być jakies bardzo aktywne postaci, ale żeby się przewinęły, latwiej fabyłe zawiązać


z innej beczki:  mielismy cos tłymaczyć , kiedys taki pomysł padł...

Tireaniawtu

Ja wciąż jestem i pisać RPG'a będę ale tak jakoś nie mogę się zabrać. Wiecie jak to jest: A jutro zrobię...
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

Quote from: rodrygo on March 24, 2011, 02:05:41 PM
z innej beczki:  mielismy cos tłymaczyć , kiedys taki pomysł padł...
tak, padł. ja miałam tłumaczyć "zdrowaś Maryjo" a Tängal "Baśnie Barda Beddle'a". Ja jakoś nie mogę dokonczyć-przyznaję, lenistwo i trochę mało czasu :P

Nawma Tutan

Będę na RPG-u, jeśli nie zostanę sam.

PS
A do kogo należy postać Grace ???