RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rodrygo

Quote from: nataliapop on March 25, 2011, 12:08:02 PM
Quote from: rodrygo on March 24, 2011, 02:05:41 PM
z innej beczki:  mielismy cos tłymaczyć , kiedys taki pomysł padł...
tak, padł. ja miałam tłumaczyć "zdrowaś Maryjo" a Tängal "Baśnie Barda Beddle'a". Ja jakoś nie mogę dokonczyć-przyznaję, lenistwo i trochę mało czasu :P

Zdrowas Mario - swietny pomysł, zwłaszcza że dzisiaj swięto!

Jest już tekst Ojcze Nasz (i jam to, nie chwaląc się, sprawił  ;)),   niedługo będzie więc cała książeczka do nabożeństwa

Ma Natalia, masz jakis fragment?  Możesz podesłać?


Tängal

Quote from: Nawma Tutan on March 25, 2011, 02:36:55 PMA do kogo należy postać Grace ???
Nikt nie brał więc jako NPC'a ja ją poprowadzę. No chyba, że ktoś chce?

Quote from: nataliapop on March 25, 2011, 12:08:02 PMa Tängal "Baśnie Barda Beddle'a"
Narazie nie dam rady i przyznam się bez bicia, że nawet się do tego nie zabrałem, mam na głowie jedno tłumaczenie teraz, ale narazie się nie pochwalę co, bo dopiero koło połowy jestem i jeszcze trochę potrwa zanim skończę :P

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

nataliapop

Ma Rodrygo, podeślę, tylko uprzedzam, zmieniłam treść trochę aby dopasować ją do moich możliwości  ;)

rodrygo

Quote from: nataliapop on March 26, 2011, 05:22:39 AM
Ma Rodrygo, podeślę, tylko uprzedzam, zmieniłam treść trochę aby dopasować ją do moich możliwości  ;)

OK, czekam z niecierpliwoscią  ;)
popracujemy na d tekstem, żeby tylko z ortodoksji nie wypasć, hehe


rodrygo

Prosiłbym kolegów Omatikaya o włączenie się do RPG bo się mięso zepsuje jak będziemy długo czekać,  :D

rodrygo

Trochę mnie zaniepokoił ten ruch w gałeziach w naszym lesie z RPG. Co to ma być? Czy ktos wiąże z tym jakis nowy wątek?

Tireaniawtu

Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

rodrygo

przepraszam, ale kto jest aktualnym modem?

czyżby już na mnie była pora?


nataliapop

Obawiam się, że twój tydzień pół-moda upłynął Rodrygo(22-28 sierpnia). Teraz kolej Nawma Tutan

Nawma Tutan

Przejmuję półmodowanie i zgłaszam ważne pytanie:

Kiedy Albrecht i 'Awnong będą mogli się pocałować? Ciągle coś im przerywa ;D

rodrygo

Oj, chyba cos przespałem  :-X

oeru txoa livu :-)


apropos, w sobotę mam egzamin , wypada się przygotować choc trochę , w związku z tym raczej nie będę aktywny do tego czasu :-(

Nawma Tutan

Będę mógł na pewien czas przejąć kontrolę nad Mo'at?

Tireaniawtu

To też NPC, więc myślę, że w zakres działania moderatora to wchodzi. Ja nie mam nic przeciw.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

Nawma Tutan

Może zostawić tą sprawę do rozstrzygnięcia przez kolejnego pół-moda, którym jest Rodrygo.

rodrygo

ja nie mam nic przeciwko

Ale czy ja jestem półmodem??

przepraszam, ale zupełnie się pogubiłem w terminach, czy ktos nad tym czuwa?


nataliapop

Ja czuwam. Rodrygo przespał swój tydzień, później wszedł nawma tutan, a teraz znowu kolej Tireaniawtu.
1 - rodrygo
2 - Nawma Tutan
3 - Tireaniawtu
4 - nataliapop

Tireaniawtu

#296
Dobrze, że chociaż ty, bo szczerze mówiąc to ja się zgubiłem  :-\ Mam jeszcze prośbę do Albrechta, aby odpowiedział Grace, bo zatrzymała się fabuła u ludzi.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.