RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Na'rìngyä vrrtep

ludzie - trochę więcej aktywności w tym dziale! tworzyć postacie, pisać posty - do dzieła



Kxamìl

Nie ma oczy gadać na tym dziale. Ludzie mało piszą w RPG'u bo szkołę mają, a ona ważniejsza.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Sa'ethri

Quote from: Kxamìl on February 10, 2010, 11:10:08 AM
Ludzie mało piszą w RPG'u bo szkołę mają, a ona ważniejsza.
Exactly. Wczoraj nie miałam ani chwili, zaraz się zabieram za posta. A postać, którą planowałam wprowadzić, doktor inżynierii genetycznej Valentina Kosova, będzie musiała chyba poczekać, aż skończę liceum. :P
Też bym chciała mieć więcej wolnego czasu. ^^

Unicorn

oj ja niby mam wolny czas, ale na głowie tysiąc spraw.... więc posty staram się pisać szybko, ale i tak mi nie zawsze wychodzi...

Ten RPG ma być dla zabawy a nie dla stresu... jak ktoś może to pisze ;) nie ma żadnych ograniczeń, że codziennie musi być jakiś post napisany... ;) Real Life jest najważniejsze ;)

Sa'ethri

Tak swoją drogą - co Na'vi mają zastać po dotarciu do szkółki? Pustkę? :P Czy Grace zdąży na czas?

Na'rìngyä vrrtep

fakt - Na'vi za chwilę staną  i nie będą mogli niczego zrobić z powodu braku Grace. Proponuję szybko zakończyć naszą rozmowę - bo za długo to trwa i natychmiast wysłać Grace do szkoły.



Sa'ethri

Quote from: Na'rìngyä vrrtep on February 10, 2010, 12:06:53 PM
fakt - Na'vi za chwilę staną  i nie będą mogli niczego zrobić z powodu braku Grace.
O to chodzi. Póki co, zawiesiłam mojego posta w martwym punkcie. Run, Grace, run ;D

Na'rìngyä vrrtep

Grace już tam jest  - ale z powodów estetycznych, lepiej szybko ukończyć naszą rozmowę. To już końcówka.



Thorinbur

Grace ogląda właśnie terminatora, sądząc po opisie Uni na gg  :P
Cóż za marnotrawstwo perfekcyjnie dobrego biletu do kina! A co z Avatarem!
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

terminatora grają w kinie? premiera była chyba jakiś rok temu...
Uni - dopisałem resztę rozmowy, by poszło szybciej. Nie jest idealnie, ale trzeba to przeboleć.



Eltusiyu

Quote from: Na'rìngyä vrrtep on February 10, 2010, 12:41:51 PM
terminatora grają w kinie? premiera była chyba jakiś rok temu...
Uni - dopisałem resztę rozmowy, by poszło szybciej. Nie jest idealnie, ale trzeba to przeboleć.

na dvd ogląda :D wiem, bo sie interesuje T4 i "jestem winny :D" za to, że go ogląda  ;D

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

Thorinbur

oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

Terminator nie był taki zły... byłem nawet 2 razy w kinie (drugi to z grzeczności musiałem być) - a prócz Avatara, nie zdaża mi się chodzić do kina więcej niż raz. Avatar jutro zobaczę... 7-my raz I NIE OSTATNI!



Thorinbur

Ja w piątek zobaczę po raz 3... Ale to tylko w wyniku braków w budżecie. Tak wynik byłby wyższy.


Ale wróćmy do tematu.
oel kame futa oel kekame ke'u

Na'rìngyä vrrtep

a ja oszczędzam i skąpię ;) na wszystko



Na'rìngyä vrrtep

dobrze jakby jeszcze Roprr coś od siebie napisał. W końcu jego postać też uczestniczy w naszej akcji.



Unicorn

Właśnie!! Kxrekorikus jesteś winny!!!! Obejrzałam T4 do połowy niestety tylko... bo moi dziadkowie przyszli na spóźnione wczorajsze urodzinki.. i musiałam z nimi wypić trochę winka ;)

Ale taaaaa... Terminator to jest coś! :) ( w kinie też byłam 2 razy.. raz z tatą i z bratem, a potem namówiłam kuzyna i przyjaciółkę :) ))

Wracając do tematu....

Na'rìngyä vrrtep - dobrze, że dokończyłeś ten post rozmowy.. wygląda bardzo fajnie... Pośpieszę Grace.... ;) Czy Robert też chce iść do szkółki z nią Roprr?? ;)
Hmmm... a co do Na'vi... to Tsu'tey znajdzie im coś do roboty... :P zobaczycie...

A i sorki.. posty mogą być późno bo mam zaległości w innych rpgach i będę dzisiaj próbować na wszystko odpowiedzieć... :) tutaj postaram się napisać jak najszybciej...

((Też zobaczę w piątek Avatara 3 raz... a 28 jadę z rodzicami. haha 4 raz :) ))

Na'rìngyä vrrtep

ale do IMAX?

nie spiesz się - naprawdę. Jutro nie ma mnie cały dzień (szkoła +kino) - moje postacie na razie i tak nie mają co robić, więc jak b. dobrze pójdzie, zmienicie porę dnia. Za to pojutrze jestem większość dnia w domu (mam komisję wojskową  ;D)



Unicorn

tak do Imaxu... zarezerwowałam bilety z tatą po pierwszym seansie 27 stycznia :PP hahah...

Oki... naprawdę nie martwcie się wolnym pisaniem czy coś... piszcie kiedy możecie :) nie śpieszymy się! :)

Na'rìngyä vrrtep

a jak się podoba mój artykuł do gazetki? :P

Uni - po twoim następnym poście, spodziewam się że zakończymy dialog i ty z Roprrem znajdziecie się za moimi drzwiami :)