RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Na'rìngyä vrrtep

ale postacie filmowe powinny się jednak czegoś trzymać



Unicorn

nie koniecznie... trzymamy się swoich wersji wydarzeń :P w sensie to my ustalamy co się działo z postaciami filmowymi wcześniej.. nie musimy się trzymać scenariusza ani niczego... A mi to po prostu do Tsu'teya nie pasuje... i już ;)
I to nie działa tylko na kartę... ale również na całą postać.
A postacie filmowe trzymają się naszej wyobraźni i na naszym ich odbiorze....

Na'rìngyä vrrtep

...popchnijcie rozgrywkę trochę do przodu... jeżeli się nie mylę to jest mniej więcej 12



Unicorn

czekam na Roberta ;) a poza tym nigdzie nam się nie śpieszy! :)

Na'rìngyä vrrtep

#84
hmmm... jak zauważyłaś to potrafię wyprodukować dużo w małym czasie - jakość jest średnia, ale przynajmniej wszystko idzie do przodu. A bez postępu następuje nuda...
a, Uni - czemu jak jesteś na forum, to nie ma cię na gadulcu?



Sa'ethri

Danielu, trochę cierpliwości. Uni czeka na Roberta, ja czekam na Uni... Zrób sobie herbaty, poczytaj książkę, poucz się do matury... Znajdź sobie jakieś twórcze zajęcie. Sesja nie zając, nie ucieknie. ;)

Na'rìngyä vrrtep

dobrze bezimienny, pomyślę nad tym



Thorinbur

To prawda sesja nie zając, niestety sesja ma trochę inne znaczenie u studiujących :(. I niestety też nie chce uciec. No ale cóż. Ja tak samo czekam na Uni, która czeka na Roppa, ale cóż. Nie ma sensu się śpieszyć. Tak jak właśnie Ropp, nie ma biedak czasu siedzieć teraz całymi dniami na forum. Jak wejdzie to nagle ma do przeczytania 3 strony postów, by ogarnąć co się działo w sesji a potem musi się dostosować. Nie jest to przyjemne i właśnie z tego powodu odpadłem z RPG angielskiego. Bo za każdym razem jak wchodziłem, to zamiast odgrywać postać, czytałem kilka postów i dostosowywałem się do wydarzeń.
oel kame futa oel kekame ke'u

Unicorn

czemu nie ma mnie na gadulcu jak jestem na forum?? hmmm... bo nie zawsze na gg chce mi sie wchodzić dzisiaj akurat mam urywany dzień i wchodzę na forum, żeby zobaczyć co się dzieje... nie mam czasu na gg..

właśnie nie chodzi, żeby na siłę posuwać akcję do przodu, tylko żeby każdy miał czas i zabawę a nie stres bo ktoś czeka na jego odpowiedź... a koleś piszę 3 posty do przodu już! :P

Nie zawsze ma się czas, żeby postować, więc czekamy... spokojnie... ;)
I właśnie z tego powodu co mówi Thorinbur nie będziemy się nigdzie śpieszyć.

Kxamìl

Popieram przed mówczynię ^^

Mi się za bardzo nie śpieszy. Na razie moja postać śpi więc poczekam gdzieś do 14 lub 15. W tedy coś napiszę, a tak nie widzę sensu.
Ke'u ngay ke lu, fra'u letsunslu lu.

Livu mì fpom.

Na'rìngyä vrrtep

ale udało mi się dodać screeny do RP, pasują idealnie do mojego posta... czyta się przyjemniej ;D



Roprr

Kocham Was za to, że na mnie czekaliście! Ale mam jeszcze jedną złą wiadomość: poniedziałek cały mnie nie ma, będę we wtorek wieczorem. :( Ale tak jak mówi Thorinbur: przebijanie się po jedno- czy dwudniowej przerwie przez te wszystkie posty to hoho!

Thorinbur

Fajnie! To jedziemy! Uni! Twoja kolej, dawaj mi tu Grace! Bo jeszcze trochę poczekam i niektórzy aytawtute mogą ucierpieć! Pakx'ti do najcierpliwszych nie należy!
oel kame futa oel kekame ke'u

Tsawltskxe

Popychajcie fabułę Na'Vi, bo ludzie już dobijają do wczesnego przedpołudnia ;]
Prawdy życiowe:
QuoteZaprawdę powiadam wam. Kto nie ma w barach, ten ma w jajach.

Na'rìngyä vrrtep

#94
Roprr - gdybym nie zrezygnował z Parkera, to za tego posta, powiesił bym cię (w grze)  na najbliższym drzewie ;D



Unicorn

mówiłam, że nie ma pośpiechu ;) Roprr fajny post! :) i haha Parker nie ma co liczyć na współczucie widzę!

Niestety dzisiaj nie jestem pierwszy dzień na uczelni, w domu będę pewnie koło 20 dopiero, ale postaram się sklecić post jakoś w drodze powrotnej do domu, jak będzie mi się nudziło... i wyślę go jak wrócę do domu ;) a jutro mam tylko w-f :) i to mnie niezmiernie cieszy...

Ah! jeszcze godzina do rozpoczęcia zajęć i zanudzenia się na wykładach :P

Na'rìngyä vrrtep

ja na razie musiałem się cofnąć, bo mnie przysypało - dosłownie, a u mnie nikt nie odśnierza (i pociągi mi nie kursują), także zaraz wychodzę i będę wieczorem.
w moim przypadku, upieram się, że Baker ma godzinę 16-17 ;D



Unicorn

no to Baker będzie musiał chwilę jeszcze zaczekać ;)

Hmm.. właśnie wróciłam do domku.. i zaraz się ogarnę ze wszystkim... nie wiem czy zdążę dzisiaj zapostować, ale będę się starać ;)

Na'rìngyä vrrtep

#98
będzie musiał... na razie czyta książkę - może mu zejdzie do 20.00
dobrze że zrobiłem drugą postać. nie ma ona żadnych interakcji z graczami i można pisać, pisać i pisać ;)
potem zamierzam ją połączyć z Bakerem (nie w tym znaczeniu oczywiście)

ehhh... moja druga postać też dobiła do popołudnia  :o



Thorinbur

Proponuję uznać że spotkanie w szkółce to już południe, gdyż trochę długi ten ranek... Heh sytuacja w szkole jest ostra, Grace mało nie dostała, zastanawiałem się czy nie zagarnąć sobie tej strzały, w końcu od początku robicie z Pakx'ti takiego narwańca nienawidzącego ludzi, nawet trochę bardziej niż to wstępnie zakładałem, ale nie przeszkadza mi to, gdyż skrajne postacie ą dużo ciekwasze, ale stwierdziłem, że jakby to Pakx'Ti ją wypuścił to Tsu'Tey by tego nie przemilczał. Dlatego to Tsu'Tey strzelił.
oel kame futa oel kekame ke'u