RPG - komentarze

Started by Unicorn, February 03, 2010, 04:00:35 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unicorn

Tu możecie pisać wszystkie komentarze na temat postów innych graczy czy też fabuły. Wszystko co przychodzi nam do głowy czytając rpg... czyli komentujemy Wink

Jedna zasada obowiązuję - jesteśmy dla siebie mili a nie uszczypliwi. Jeżeli komuś się coś nie podoba w poście kolegi, czy też coś przekręcił i trzeba edytować waszym zdaniem post lepiej mu napisać na PM.

I tyle... Miłego komentowania jak już zaczniemy! Smiley

Na'rìngyä vrrtep

czy te wszystkie moje teksty powyżej są in-topic? jeżeli nie to warto by stworzyć jeszcze jakiś topic, np. inforamcaje o fabule ze strony RDA. Niech się ktoś odpowiedzialny wypowie.
aha i czy burdelu wam tym infem nie robię i nie wpływam zbyt nachalnie na fabułę?



Unicorn

Bardzo fajne rzeczy umieszczasz!

I rzeczywiście przydałby się nam oddzielny temat na to... Thorinbur mógłbyś to poprzenosić do tematu informacje? :) Dzięki z góry...

Na'rìngyä vrrtep

Thora coś ostatnio y nami nie ma...
sam wszystko przeniosłem.



Unicorn


Thorinbur

Quote from: Na'rìngyä vrrtep on February 06, 2010, 04:05:11 PM
Thora coś ostatnio y nami nie ma...
sam wszystko przeniosłem.

Sorry, ale byłem niestety na weekend z dala od kompa i internetu, odśnieżałem dach na działce. Teraz już jestem i nawet napisałem swojego posta w RP.
oel kame futa oel kekame ke'u

Unicorn

super.. mam nadzieję, że dach odśnieżony z powodzeniem ;)

I spokojnie rpg nie musi odgrywać się szybko to tylko poprawia moją chęć do pisania wręcz jak się dzieje powoli... bo mam czas zastanowić się nad postem ;) hehehe

Roprr

To też prawda. Mamy czas, nikomu nigdzie się nie spieszy. ;)

Unicorn

i jeszcze jeden komentarz, którym już wspominał niektórym z was na gg ;)

Nie śpieszcie się z czasem w waszych postach! :) Jest ranek a większość z was piszę, że już 12... 16... niedługo może przejdziecie do nocy podczas gdy wioska będzie się dopiero budzić? ;) (żart)

Zmianę czasu czyli poranek, południe, wieczór, noc.. i znowu poranek, południe, wieczór, noc.. ustalamy wspólnie... ja rzucam propozycje jak wszystkim pasuje zmieniamy czas z poranka na południe... kropka ;) także nie wyprzedzać czasu proszę/... i innych graczy ;)

Dobra to ja lecę pisać wszędzie posty.. tylko nie spodziewajcie się ode mnie szybkich odpowiedzi... piszę powoli... ;)

Eywayä tsmukan

Przypnijcie topic z samą sesją. Latwiej znaleźć jak będzie na gorze.

"Sometimes your whole life boils down to one insane move."

Na'Vi Polish Compendium v.1.2

Thorinbur

A teraz wracając do tematu komentarzy RPG: Nie bardzo podoba mi się sytuacja z Grace Selfridgem i Robertem. Przeczytam jeszcze raz te posty, ale moim zdaniem hmmm. Zbyt Epicko, zbyt chaotycznie i jakoś nie mogę sobie wyobrazić oryginalnych postaci zachowujących się w ten sposób.

QuoteZmiana planów, Grace! Zmiana planów! Weź Mata, przydziel go do operowania avatarem nowego. Parker jest za głupi, żeby czegokolwiek się domyślić. Zrobiliśmy wielką głupotę! - Robert zastanowił się chwilę nad tym co powiedział - JA popełniłem wielką głupotę. Potrzebujemy swojego człowieka przy tym stanowisku, który w każdej chwili będzie mógł podejmować nasze decyzje, jeśli ktoś narozrabia. Mam naprawdę złe przeczucia co do kolejnych planów Selfridge'a.
Ale że co? Przydziel Mata do operowania Avatarem nowego? Każdy ma swojego avatara i tyle. nie rozumiemm zupełnie o co tu chodzi. Dalej. Potrzebujemy swojego człowieka przy tym stanowisku, ale że jak? Kto jest tym człowiekiem? Mat? O jakie stanowisko chodzi? Moge prosić o sprecyzowanie?

Tak, wiem, że o mojej potaci nie jest potrzebne i ona nawet nie posiada wiedzy o tych wydarzeniach, ale ja po prostu gubię się w tej części fabuły, a jestem ciekaw.

Disclaimer: Przedstawione tutaj opinie są moimi opiniami i jeżeli się z nimi nie zgadzasz, nie miej do mnie pretensji, że moje opinie różnią się od twoich.
:P
oel kame futa oel kekame ke'u

Unicorn

właśnie ja też nie wiem za bardzo o co chodzi... miałam do was o tym pisać ;) bo to jest trochę za bardzo chaotycznie... Wyjaśnijcie sytuacje ;)

Na'rìngyä vrrtep

to mój post
Quotedwie uwagi, no offence

Quote- Parker się wściekł, zwyzywał mnie, ale nie miał wyboru
Parker by się tak nie zachował, nikogo nie wyzywa, jest zdecydownie spokojny i opanowany,
Quote
Quote- Zmiana planów, Grace! Zmiana planów! Weź Mata, przydziel go do operowania avatarem nowego. Parker jest za głupi, żeby czegokolwiek się domyślić. Zrobiliśmy wielką głupotę! - Robert zastanowił się chwilę nad tym co powiedział - JA popełniłem wielką głupotę. Potrzebujemy swojego człowieka przy tym stanowisku, który w każdej chwili będzie mógł podejmować nasze decyzje, jeśli ktoś narozrabia. Mam naprawdę złe przeczucia co do kolejnych planów Selfridge'a.
nie do końca to rozumiem

I jak ma wyglądać rozmowa Grace z Selfridgem?

I była już mowa że nie robimy kart NPC, a jeżeli nawet, idzie na to osobny topic, karty NPC
a to odpowiedź
QuoteZwyzywa nie zawsze oznacza: nawyklina. Wink Zwyzywa bardziej w znaczeniu, że skoro tam jest to ma robić to co RDA jej każe, że ma go słuchać i robić to co chce - blablabla.

Co drugiego: chodzi o to, że Grace powiedziała Parkerowi, że NASI naukowcy nie będą obsługiwali połączenia Bakera - teraz Creenze wpadł na pomysł, żeby przydzielić jednak Mata (w końcu nasi naukowcy robią to od conajmniej kilku lat, więc to bezpieczniejsze - znają się na tym lepiej), żeby mógł wiedzieć co tam się wyrabia i po co żołnierz/wojownik dostaje avatara.

Co do rozmowy Grace z Selfridgem jeszcze nie jestem pewien, tutaj potrzebna będzie Uni, nie chcę być nazbyt stronniczy - już ją o tym poinformowałem. Ale Grace na pewno będzie próbowała się po raz kolejny dowiedzieć po co Baker dostaje avatara i dlaczego. No i trzeba opieprzyć za to, że Quaritch chodzi tam gdzie nie powinien i straszy młodych na'vi.
nie ja wymyśliłem ten wątek



Roprr

Jeszcze raz, na spokojnie.
Grace powiedziała Parkerowi, że jej naukowcy nie będą obsługiwali Avatara Bakera - dlatego, że został przygotowany bez jej wiedzy i akceptacji tego faktu. W końcu Mat jest pierwszym nienaukowcem, któremu został przydzielony Avatar.
Robert wpada na pomysł, żeby jednak Max Patel (w tamtym poście wpadła literówka, dałem Mat zamiast Max) pilnował połączeń Bakera z Avatarem - dzięki czemu będą chociaż w pewien sposó kontrolowali to co się tam dzieje. W końcu Max jest blisko z Grace - a zatem i z Creenze'm.

Na'rìngyä vrrtep

to lepiej to zedytuj - bo Mat, a Max - robi różnicę.



Unicorn

no i wszystko jasne!

Tylko właśnie to powinno być wszystko w poście.. bo sam post był dość chaotyczny i nie zrozumiały.. ale teraz wszystko jasne ;)

Thorinbur

Hah Mat != Max I to bardzo istotny błąd, bo Max przydzielony do nowego = Max przydzielony do Mata łatwo zrozumieć, wszystko jasne. Ale Mat przydzielony do nowego strasznie miesza, bo Matowi można tylko przydzielić Avatara, bądź ekipę do obsługi. O nowym Avatarze mowy być nie mogło, a nowa ekipa do obsługi jakoś nie bardzo miała sens i nie wiadomo było o co chodzi. Ta literówka strasznie mieszała, jako że imiona postaci były tak podobne. Dzięki za wyjaśnienie!
oel kame futa oel kekame ke'u

Roprr

Jeszcze raz przepraszam za błąd. Jedna literówka a ile zamieszania. ;D

Unicorn

;) nie ma sprawy... dobrze, że teraz już wszystko wiemy ;) hehehe... kocham literówki! :P

Terìran Tawka

Skoro mowa o błędach i literówkach, będę wredny ;D i zwrócę uwagę na pewien drobiazg:

Quote from: Sa'ethri on February 07, 2010, 11:28:56 AM
Txon'ite
- <Oel ngati kameie, Tsu'Tey.>

Otóż brakuje tutaj partykuły ma, oznaczającej zwrot do kogoś. Powinno to wyglądać: Oel ngati kameie, ma Tsu'Tey.

Przepraszam że się czepiam i Eywa ayngahu! ;)
You are not on Pandora anymore. You are on Earth, ladies and gentlemen.
pamrel si nìna'vi ro [email protected] :)