Sìrol hufweyä - lista postaci i kwestie techniczne

Started by Tängal, February 26, 2011, 05:42:43 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nataliapop


nataliapop

Czy raczy ktos odpisać na RPG czy mam ciągnać fabułę dalej? :(

Nawma Tutan

Na razie nie mam pomysłu co mam odpowiedzieć jako Albrecht. Brak weny

nataliapop

Czy ktoś zamierza kirować Trudy, czy mogę ja dać jako NPC? Potrzebuje pilota

nataliapop

@ Kusati
Twoja postać jest bardzo ciekawa lecz niektórzy uważają, ze zbyt wcześnie na zwiazek avatara z kobietą na'vi. Jeszcze nei doszło do spotkania ludzi z na'vi a o wstąpieniu do klanu ludzie mogą jeszcze pomazyć. Jeszcze nei ma szkółki, wiec porozumiewanie się jest tez ograniczone do małęgo słowniczka. Proszę innych o wypowiedzenie się w tej sprawie. Z poszanowaniem, ale ta postac tu nie pasuje na razie. Jeśli jednak zdanie wiekszosci będzie aprobatą dla twojej postaci, to jak najbardziej moze być. Demokracja zawsze i wszędzie.

Nawma Tutan

#25
Chcę poinformować, że jutro wyjeżdżam na 10 dni(:'() więc od jutra kolejna osoba przejmie kontrolę na NPC-etami, oraz chciałem jeszcze zapytać, czy moją postacią ma zająć się GM czy ktoś ma ochotę nią pokierować na czas mej nieobecności.

Edit;: nataliapop przejmuje kontrolę na Albrechtem

nataliapop

Oficjalnie podejmuję się opieki nad Albrechtem.

Nawma Tutan

Po jakże męczących 10 dniach obozu sportowego wróciłem do domu. Przejmuję kontrolę nad Albrechtem. Dziękuję Natalipop za opiekę nad nim.

Kusati

Ech, natalipop, zawsze postać mienić można. :) I chyba tak zrobię.
Coś się kończy, coś się zaczyna.
Va'esse deireádh eap eigean...

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg708/scaled.php?server=708&filename=aaaaaaikran.gif&res=medium/[img]

nataliapop

Pierwsze dwa zdania wystarczy zmienić, żeby nikt się nie czepiał, bo kiedyś ktoś - nie powiem kto - uznał to za niezbyt odpowiednie do tego momentu rozwoju fabuły. Reszta jest badzo fajna i świadczy o kreatywności ;)

Nawma Tutan

Znowu muszę wyjechać na 5 dni (do szwajcarii) więc opiekę nad Albrechtem i Kete przekazuję natalipop. Kìyevame :'(

nataliapop


rodrygo

czy nie uważacie, że trochę brakuje postaci w naszej grze?
można by trochę zaludnić hell's gate jak i kelkutral.

Myslę o jakis postaciach pojawiających sie sporadycznie , obok postaci "głównych"


nataliapop

Ja popieram. Tylko w jakim systemie to zrobimy? Czy każdy przejmie jakieś epizodyczne postacie czy losowania? A może według własnych potrzeb używamy? Pierw jednak trzeba zprecyzować kim będą te postacie. Przedstaw swój pomysł Rodrygo trochę szerzej.

Nawma Tutan

Pomysł ciekawy Rodrygo, ale tak jak pytała się natalia:
Quote from: nataliapop on November 10, 2011, 12:23:06 PM
Czy każdy przejmie jakieś epizodyczne postacie czy losowania? A może według własnych potrzeb używamy?

Tak a propo, zmieniłem swój post w rpg-u, dodając Kete. Proszę o przeczytanie >:(

rodrygo

Myslałem o poszerzeniu grona w zwykły sposób tzn. postać przypisana do uczestnika gry. Ale możemy też stworzyć postać do "kolejnej obsługi"

Jakies pomysły?

Ja mam zamiar reaktywować Adama Kowalsky'ego  :)


nataliapop

Czyli tworzymy nowe postacie. Niech każdy przejmie przynajmniej jedną nową postać lub reaktywuje swoją starą. Kto jest za? a może ktoś ma inny pomysł? Ja popieram rodrygo. Postaram się reaktywować postacie Tängala(oczywśicie za jego zgodą), bo on nie ma czasu na RPG i w ogóle na forum, a jeśli coś sie zacznie z jego postaciami dziać to raczej sie nie brazi.

Tireaniawtu

Dobry dzionek  :). Jestem już w domu i zaraz biorę się za czytanie i ogarnianie całego forum. Później się rozpakuje  ;D.
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

#38
Skoro zaludniamy Pandorę to czas pomyśleć kogo dołożymy. Na myśl mi przychodzą takie postacie RDA: mechanik, informatyk, operator link roomu, pilot helikoptera, pilot mecha-AMP Suita, rzołnierz.

Nawma Tutan