Sìrol hufweyä - lista postaci i kwestie techniczne

Started by Tängal, February 26, 2011, 05:42:43 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tängal

Poronuję w temacie tym zgłaszać kto jakimi postaciami chce grać. Jeśli chodzi zaś o same karty postaci sądzę, że temat znajdujący się pod tym linkiem jest właściwym miejscem na ich umieszczanie. Po akceptacji postaci będę dodawał ją do poniższej listy. Wszelkie informacie na temat akceptacji, pytania z mojej strony, sugestie i prośby o ewentulane modyfikacje (mam nadzieje, że tych ostatnich nie będzie) pozwolę sobie przesyłać na PW. Wszelkie pytania, skargi, wnioski, zażalenia, raport karny proszę pisać na PW lub zamieszczać w tym temacie coby nie robić bałaganu.

Można grać dowolnymi postaciami z wyjatkiem dwóch npców: Miles Quaritch oraz Eytukan. Z postaciami, które były już wczesniej opisane pozwolę sobie by od czasu do czasu pojawiła się Vi'a. Można oczywiście grać po dowolnej stronie i jak ktoś odczuwa wielką, wewnętrzną potrzebę, to w przypadku Na'vi można zadeklarować pochodzenie czy przynależność do innego klanu ;)

Co do ram czasowych, mówimy o okresie tuż przed powstaniem szkoły dr. Augustine.

Z braku dostepnych mi detali pozwolę sobie na dodanie elementów nieopisanych bezposrednio w filmie lecz związanych ze światem, jak choćby sąsiadujące klany i relacje między nimi. Prócz tego RPG jest naszą luźną fantazją, która czerpie ze świata Avatara ale nie musimy się kurczowo trzymać filmu. Jeśli trochę odbiegniemy, będzie ciekawiej :P

Lista postaci:
RDA:
plut. Kendra Keller
Albrecht von Donnenberg
Niebiescy:
Txepniäyu
'Awnong

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

Na'rìngyä vrrtep

Mat Baker is back ;)

tylko zmienię trochę historię, zakładając że postać ta spędziła już nieco czasu na Pandorze



rodrygo

Objasnijcie mi, proszę, jak zrobić żeby się w "dymku" pojawiało tłumaczenie

umiałem i zapomniałem

:P

Tireaniawtu

#3
Gdy masz tą komendę: desc= - Za znakiem "=" wpisujesz to co ma być podświetlone. Nie zamaco  ;)
Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.

nataliapop

najlepiej do nowej odpowiedzi wzią(ś)ć cytat z dymkiem. Tam masz kolejność pojawiania się(czy od razu czy dymek) i przerobić na swoje potrzeby ;) I doradzam zapisać sobie schemat gdzieś na dysku ;)

rodrygo

Rzeczywiscie, działa  ;D

przy okazji:  można by założyć wątek do bieżących komentarzy, dyskusji itp.

co myslicie o tym?

nataliapop

ja jestem na tak tylko o jakiej tematyce to miałoby być?

Tängal

Wybaczcie, że tak długo mnie nie było, trochę mnie robota przywaliła. Wiem prowadzącemu nie powino się to zdarzać. Odpisałem wiekszości z Was. Pozostałych obiecuję wkrecić w wir akcji tak szybko jak to tylko możliwe.

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

rodrygo

Quote from: nataliapop on March 11, 2011, 03:43:13 PM
ja jestem na tak tylko o jakiej tematyce to miałoby być?

chodzi tu o bieżące komentowanie tego co sie dzieje w grze, pytania sugestie itp.

Skoro tak głodno się zrobiło u Omatikaya, to może by się za rolnictwo wzięli , przecież nie tylko mięso jedzą  :)

Tängal

Ta, może za dwa lata im coś wyrośnie jak najpierw wykarczują :P

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

nataliapop

#10
Quote from: rodrygo on March 14, 2011, 12:15:28 PM
Skoro tak głodno się zrobiło u Omatikaya, to może by się za rolnictwo wzięli , przecież nie tylko mięso jedzą  :)
Quote from: Tängal on March 14, 2011, 12:26:31 PM
Ta, może za dwa lata im coś wyrośnie jak najpierw wykarczują :P
HAHAHAHA

rodrygo

 ;)
A od czego nawozy sztuczne, srodki owadobójcze, mechanizacja rolnictwa itp.?

wszystko to można dostać u ludzi nieba, za parę bryłek unobtanium  ;D

nataliapop

Quote from: rodrygo on March 17, 2011, 03:36:20 PM
;)
A od czego nawozy sztuczne, srodki owadobójcze, mechanizacja rolnictwa itp.?

wszystko to można dostać u ludzi nieba, za parę bryłek unobtanium  ;D
HAHAHAHA Rozwalasz mnie rodrygo ;D

Tängal

Quote from: rodrygo on March 17, 2011, 03:36:20 PM;)
A od czego nawozy sztuczne, srodki owadobójcze, mechanizacja rolnictwa itp.?

wszystko to można dostać u ludzi nieba, za parę bryłek unobtanium  ;D

Ok, wynegocjujesz, rozwiązesz problem, rozwiążesz questa, spokjnie, ja nigdy nie zakladam jednego słuznego rozwiązania. Macie dotrzeć z punktu A do punktu B , a jak to zrobicie to już tylko i wyłącznie wasza kreatywność :P

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

nataliapop

Nie wiedziałam, że Na'vi są tak do przodu w przekupstwie, krętactwie i negocjacjach ;D Zastanawia mnie tylko, po co tawtute nawóz na Pandorze skoro i tak nie mają pól ;D

Tängal

A od czego są laboratoria? Może na skalę przemysłową nie będzie, ale na razie nie ma potrzeby :P

ngima tstal, pxia tstal
frusìpa fngap na nantang

rodrygo

Proponuję wyruszyć już na polowanie, wszyscy tylko gadają i gadają.

Pora wsiadać na ikrana i wio!

:D

nataliapop


Nawma Tutan


Tireaniawtu

Oe tsngawvìk tengkrr sirea ke lu pxan lerey livu.