International / Multilingual > Role Playing

Sìrol hufweyä - lista postaci i kwestie techniczne

(1/9) > >>

Tängal:
Poronuję w temacie tym zgłaszać kto jakimi postaciami chce grać. Jeśli chodzi zaś o same karty postaci sądzę, że temat znajdujący się pod tym linkiem jest właściwym miejscem na ich umieszczanie. Po akceptacji postaci będę dodawał ją do poniższej listy. Wszelkie informacie na temat akceptacji, pytania z mojej strony, sugestie i prośby o ewentulane modyfikacje (mam nadzieje, że tych ostatnich nie będzie) pozwolę sobie przesyłać na PW. Wszelkie pytania, skargi, wnioski, zażalenia, raport karny proszę pisać na PW lub zamieszczać w tym temacie coby nie robić bałaganu.

Można grać dowolnymi postaciami z wyjatkiem dwóch npców: Miles Quaritch oraz Eytukan. Z postaciami, które były już wczesniej opisane pozwolę sobie by od czasu do czasu pojawiła się Vi'a. Można oczywiście grać po dowolnej stronie i jak ktoś odczuwa wielką, wewnętrzną potrzebę, to w przypadku Na'vi można zadeklarować pochodzenie czy przynależność do innego klanu ;)

Co do ram czasowych, mówimy o okresie tuż przed powstaniem szkoły dr. Augustine.

Z braku dostepnych mi detali pozwolę sobie na dodanie elementów nieopisanych bezposrednio w filmie lecz związanych ze światem, jak choćby sąsiadujące klany i relacje między nimi. Prócz tego RPG jest naszą luźną fantazją, która czerpie ze świata Avatara ale nie musimy się kurczowo trzymać filmu. Jeśli trochę odbiegniemy, będzie ciekawiej :P

Lista postaci:
RDA:
plut. Kendra Keller
Albrecht von Donnenberg
Niebiescy:
Txepniäyu
'Awnong

Na'rìngyä vrrtep:
Mat Baker is back ;)

tylko zmienię trochę historię, zakładając że postać ta spędziła już nieco czasu na Pandorze

rodrygo:
Objasnijcie mi, proszę, jak zrobić żeby się w "dymku" pojawiało tłumaczenie

umiałem i zapomniałem

:P

Tireaniawtu:
Gdy masz tą komendę: desc= - Za znakiem "=" wpisujesz to co ma być podświetlone. Nie zamaco  ;)

nataliapop:
najlepiej do nowej odpowiedzi wzią(ś)ć cytat z dymkiem. Tam masz kolejność pojawiania się(czy od razu czy dymek) i przerobić na swoje potrzeby ;) I doradzam zapisać sobie schemat gdzieś na dysku ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version