International / Multilingual > Role Playing

Tytuł...

<< < (2/3) > >>

Sa'ethri:
Próbuję coś wymyślić od rana, ale głupie zdanko "Po niebieskiej stronie Mocy" uczepiło się złośliwie mojego mózgu i nic poza nim nie przychodzi mi do głowy. Kpina po prostu.

Co do "Pandora: Prologue"... Może by tak coś bardziej polskiego? ;)

--- Quote from: Unicorn on February 04, 2010, 07:33:28 am ---PS. Już pracuję powoli nad postem wprowadzającym.. myślę, że wieczorem go umieszczę albo jutro rano ;)

--- End quote ---
Sounds great to me! :D

Kxamìl:

--- Quote from: Sa'ethri on February 04, 2010, 08:17:02 am ---Próbuję coś wymyślić od rana, ale głupie zdanko "Po niebieskiej stronie Mocy" uczepiło się złośliwie mojego mózgu i nic poza nim nie przychodzi mi do głowy. Kpina po prostu.

Co do "Pandora: Prologue"... Może by tak coś bardziej polskiego? ;)

--- Quote from: Unicorn on February 04, 2010, 07:33:28 am ---PS. Już pracuję powoli nad postem wprowadzającym.. myślę, że wieczorem go umieszczę albo jutro rano ;)

--- End quote ---
Sounds great to me! :D

--- End quote ---

No to w takim razie może być "Pandora: Prolog" lub "Avatar: Prolog" ???  Co wy na to ???

Ean:
Avatar:Prolog juz najbardziej pasuje.

A ta strona mocy to przypadkiem nie z mojedo posta? :D

ale niezle <podziw> Niebieska strona Mocy.
trzeba to podchwycic :P

Tsawltskxe:
"Avatar: Dark clouds above Pandora"
"Pandora: Silence before the storm"

Roprr:
Avatar: Prolog - wydaje mi się najlepszą opcją - wydarzenia dzieją się niewiele po rozpoczęciu programu Avatar, a my sami jeszcze nie do końca wiemy co nas czeka, więc żadnych chmur czy innych sztormów. Tak myślę. ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version