Videologi

Started by Unicorn, February 06, 2010, 03:04:34 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unicorn

Z powodu fajnego pomysłu, który zrealizował Na'rìngyä vrrtep w komentarzach, otwieram oddzielny temat, w którym możecie umieszczać videologi swoich postaci (tyczy się oczywiście postaci, które mają swoje Avatary)

Na'rìngyä vrrtep - jakbyś mógł, przenieś videolog Mata Bakera tutaj ;)
Myślę, że to fajny pomysł jest ;)

Na'rìngyä vrrtep

Mat Baker -wideolog 1
To mój pierwszy wideolog. Dostałem polecenie, by prowadzić takie coś. Czemu ma to służyć? Słyszałem opinie, że badaniom, słyszałem też że ma to służyć, utrzymywaniu zdrowia psychicznego. Nie jestem głupi, wiem że dostęp do wideologów ma również zarząd RDA - wiem że mnie obserwujecie. Jako że nie jestem naukowcem, poproszę Parkera o wersję tajną, może się zgodzi.
Jestem tu, w samym sercu Pandory, otoczony przez las. Już za parę godzin, wypróbuję moje nowe ciało - ciekawa sprawa. Obecnie trwa podłączanie dwóch innych świeżo przybyłych.
Parker mnie ostrzegał przed tą dr. Augustine, ale nie spotkałem jej jeszcze... może to i lepiej. Jej ekipa odmówiła mi pomocy, choć zdaję sobie sprawę że to nic osobistego, po prostu nie lubią jak RDA miesza się do ich dziedziny. Będę musiał polegać na pomocy kilku techników RDA - to chyba najbardziej po naukowcach rozgarnięci ludzie. Co tu jeszcze mogę powiedzieć... a tak Samson, ten szlachcic, obserwowałem go przez chwilę i muszę powiedzieć, że jednocześnie sprawia dobre wrażenie i wydaje się dziwny. Będę musiał z nim pogadać, ale to nie dzisiaj. A, zapomniał bym, cały czas nie wiem na czym polega moja misja, ale Carlson powiedział mi, że jutro weźmie mnie na wycieczkę po Pandorze. Mamy dolecieć do szkoły dr. Grace Augustine, a z tamtąd, udać się na małą pieszą wędrówkę w kierunku jednego z posterunków bojowych. Zapowiada się ciekawie.\
Baker - out
---koniec przekazu---