Zmiany czasu....

Started by Unicorn, April 19, 2010, 02:41:04 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unicorn

Temat do zmian czasu.

Jak myślicie? Po następnych waszych postach przechodzimy do popołudnia?
Na'vi ruszą w drogę powrotną do Domowego Drzewa, Grace wróci do bazy żeby nadzorować przyjmowanie nowych avatarów... i pozna nowo przybyłych na zorganizowanym małym spotkaniu wprowadzającym ;)

A gdzieś w tle pojawi się nasz ukochany zły pułkownik już niedługo ;)

Sa'ethri

Quote from: Unicorn on April 19, 2010, 02:41:04 PM
Jak myślicie? Po następnych waszych postach przechodzimy do popołudnia?
Jasne, ile można poranek ciągnąć. Ja jestem za, zresztą Ty o tym decydujesz ;D

Eltusiyu

Quote from: Unicorn on April 19, 2010, 02:41:04 PM
Temat do zmian czasu.

Jak myślicie? Po następnych waszych postach przechodzimy do popołudnia?
Na'vi ruszą w drogę powrotną do Domowego Drzewa, Grace wróci do bazy żeby nadzorować przyjmowanie nowych avatarów... i pozna nowo przybyłych na zorganizowanym małym spotkaniu wprowadzającym ;)

A gdzieś w tle pojawi się nasz ukochany zły pułkownik już niedługo ;)

To jak wrócicie to ja się uaktywnie z Ney :P jakieś powitanie czy coś w tym stylu :)
No chyba, że na gwałt oczekujecie mojego posta?

Kxangangang! - Oeyä Pìlok leNa'vi

Previously called Kxrekorikus

rodrygo

Nie chcę wywoływać niepotrzebnej dyskusji bo to już było rozważane, ale czy ktoś w końcu zadecydował ile trwa doba na Pandorze? Mniejsza o dokładną wartość ale jakoś trzeba dostoaować aktywność ludzi i Na'vi do rytmu dobowego. "Instytucje" takie jak szkoła też działają zwykle z rana a w nocy nie

Terìran Tawka

QuoteNie chcę wywoływać niepotrzebnej dyskusji bo to już było rozważane, ale czy ktoś w końcu zadecydował ile trwa doba na Pandorze? Mniejsza o dokładną wartość ale jakoś trzeba dostoaować aktywność ludzi i Na'vi do rytmu dobowego.
O ile pamiętam, to był jeden z powodów dla których Uni wprowadziła pojęcia poranku, popołudnia itp. Nie ma co na ten temat spekulować ponieważ nie znamy parametrów orbity Pandory. Wystarczy powiedzieć że da sie przyzwyczaić do cyklu dnia i nocy panujących na pandorze :)

Akurat wtedy kiedy mój Brown namówił dziewczynę na wspólny obiad (no może nie do końca tak było ale to przecież szczegóły... :P) ?

Ja nie widzę przeciwwskazań, moja postać i tak musiała chyba wstać przed świtem żeby zrobić wszystko co napisałem ;)
You are not on Pandora anymore. You are on Earth, ladies and gentlemen.
pamrel si nìna'vi ro [email protected] :)