International / Multilingual > Türkçe (Turkish)

LearnNavi'yi tanıtmak için iyi bir fırsat

(1/3) > >>

avatarturkiye:
Kalxti, ma tsmukan si tsmuke. Oel ngati kameie.

Avatar Türkiye Fan Sitesi vasıtasıyla bugün çok hoş bir teklif geldi. NTV kanalından, radyo programlarıyla da ünlü Mete Sohtaoğlu benimle irtibata geçti ve Avatar filmi fanlarıyla bir ropörtaj yapmak istediklerini söyledi.

Ropörtaj Gece-Gündüz programında yayınlanacak, kısa 10-15 dklık bir ropörtajın yeterli olduğunu söylediler, canlı yayında olmayacak. Avatar filmini neden sevdik, başarısını neye bağlıyoruz gibi sorular olacak. Mekan seçimini katılacaklara bıraktılar.

Lütfen çekinmeyin, siz de katılın. Avatarla ilgili duygularınızı daha büyük bir platformda dile getirme şansı belki bir daha gelmez. Ayrıca bu ropörtaj sayesinde LearnNavi.org da tanıtılmış olacaktır. Na'vi dilini de Türkiye'de öğrenenlerin olduğunu göstermek açısından önemli bir şans bence. Hem, katılımcı olarak da filme çok vakit ayıran ve önem veren kişilerin olmasını tercih ediyorlar, eh dilini öğrenenden daha ilgilisi olmaz herhalde.

Katılmak isteyenler lütfen benimle irtibata geçsin. Bu Cuma'ya kadar bir gün belirlemek istediler, yani İstanbul'da olan ya da hemen gelebilecek arkadaşlarla mümkün olacak ancak.

Beni yalnız bırakmazsanız çok sevinirim.

(It's a message about an interview proposal of a famous turkish TV channel called NTV. They want to talk to Avatar movie fans, make a 10-15 min small interview, i thought it would be a good chance to introduce Na'vi language and this site. Hope this is not a problem for the LearnNavi forum.)

Purzu:
Kaltxì ma Tsmukan
Ben bu konuda seni yalnız bırakmak istemem. Ancak nasıl mümkün olabileceği konusunda irtibat kurmamız gerekecek, zira hepimizin olduğu gibi benim de gün içinde olmam gereken bir işim var :)
Nerede olacağına istinaden bir geribildirim gönderebilirsen elimden geleni yapmaya çalışacağım.
(Ben asya yakasında oturuyor ve çalışıyorum.)

Oel ngati kameie
Eywa ngahu ma ‘eylan
Purzu / Burcu

avatarturkiye:
Kalxti,

Ben de bayanım bu arada, ma tsmuke, ismim Mine. Benim sitemin üyeleri de akşam olması taraftarılar zaten. Yalnız mekan olarak herkese merkezi kalabilecek taksimi düşünmüştüm. Ben kadıköyde oturuyorum aslında, gelenlerin çoğunluğu ne tarafta istiyorsa ona göre karar verelim.

Sizlerin ise önceliği olur, zira Na'vi dilini bilen, en azından öğrenen ve bu konuda konuşabilecek birilerinin olmasını isteyeceklerdir. İlginize teşekkürler.

Furrkxan:
Ben de katılmak isterdim ama Ankara'dayım :(

avatarturkiye:
Ankara'da da bir buluşma ayarlıyoruz, site üyelerinden Eren Başbuğ ile bu konuda en kısa zamanda görüşebilirsiniz.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version