Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on July 19, 2012, 02:45:25 AM
Quote from: Kargarosz on July 18, 2012, 06:23:44 PM
Úgy látom már megint csak az RDA maradt itt. :)
Annyira tudtam, hogy ezt találom itt!  ::) (Megyek és megnézem a másik topicban, nem éhezel-e valami morzsára...)

Na'vi egynes.
Tsahìk-horog.
K.O.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Oeru txoa livu. Lolu ekxtxu srak::)

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

Kargarosz, találd ki, hol vagyok vasárnap óta. :P (Annyit segítek, hogy közelebb, mint gondolnád. ;D)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

P.A.'li makto

Van egy internetes képregény, ami bár lassan, de halad oldalról oldalra, egy fórumozó társunk munkája, itt ír róla: http://forum.learnnavi.org/fan-art/layon-yayo-ayrel-apuseng-ninavi-(a-webcomic-ninavi)/msg550882/#msg550882.
Na'vikról szól, és angol illetve na'vi nyelven elérhető.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Quote from: Kalina Tìrey on August 02, 2012, 10:57:14 AM
Kargarosz, találd ki, hol vagyok vasárnap óta. :P (Annyit segítek, hogy közelebb, mint gondolnád. ;D)

Szabad a gazda.

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on August 02, 2012, 04:54:01 PM
Quote from: Kalina Tìrey on August 02, 2012, 10:57:14 AM
Kargarosz, találd ki, hol vagyok vasárnap óta. :P (Annyit segítek, hogy közelebb, mint gondolnád. ;D)

Szabad a gazda.
Egerben. ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Az nagyon  jó csak pont nem rég volt mandula műtétem azt sajnos eléggé nem vagyok még toppon.

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on August 02, 2012, 01:54:45 PM
Van egy internetes képregény, ami bár lassan, de halad oldalról oldalra, egy fórumozó társunk munkája, itt ír róla: http://forum.learnnavi.org/fan-art/layon-yayo-ayrel-apuseng-ninavi-(a-webcomic-ninavi)/msg550882/#msg550882.
Na'vikról szól, és angol illetve na'vi nyelven elérhető.
Magyar nem lesz? :)

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on August 03, 2012, 03:38:03 AM
Quote from: P.A.'li makto on August 02, 2012, 01:54:45 PM
Van egy internetes képregény, ami bár lassan, de halad oldalról oldalra, egy fórumozó társunk munkája, itt ír róla: http://forum.learnnavi.org/fan-art/layon-yayo-ayrel-apuseng-ninavi-(a-webcomic-ninavi)/msg550882/#msg550882.
Na'vikról szól, és angol illetve na'vi nyelven elérhető.
Magyar nem lesz? :)
Felajánlottam a segítségemet, ha a jövőben tervezné más nyelvekre is lefordítani. Azt mondta, talán...

facebook: soaia leNa`vi


Kargarosz

Ajj, de zsiletten néz ki. Mondjuk ahogy elnézem az árát nem valami olcsó. :)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 13, 2012, 04:19:36 AM
Ajj, de zsiletten néz ki. Mondjuk ahogy elnézem az árát nem valami olcsó. :)
Azért valaki megvehetné közülünk, hogy kibontva is láthassam...
Nem lesz valakinek mostanában szülinapja, hogy ezt kérje?... :)

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on August 13, 2012, 05:53:53 AM
Quote from: Kargarosz on August 13, 2012, 04:19:36 AM
Ajj, de zsiletten néz ki. Mondjuk ahogy elnézem az árát nem valami olcsó. :)
Azért valaki megvehetné közülünk, hogy kibontva is láthassam...
Nem lesz valakinek mostanában szülinapja, hogy ezt kérje?... :)

De, nekem, két hónapon belül. Akkor ezt kérem tőled, jó?!  :D

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on August 13, 2012, 06:19:34 AM
Quote from: Kifkeyä Nari on August 13, 2012, 05:53:53 AM
Quote from: Kargarosz on August 13, 2012, 04:19:36 AM
Ajj, de zsiletten néz ki. Mondjuk ahogy elnézem az árát nem valami olcsó. :)
Azért valaki megvehetné közülünk, hogy kibontva is láthassam...
Nem lesz valakinek mostanában szülinapja, hogy ezt kérje?... :)

De, nekem, két hónapon belül. Akkor ezt kérem tőled, jó?!  :D
Olyanra gondoltam, akinek más veszi meg és nem én... :)

Ayane-chan

Na végre megérkezett a kontaktlencsém a cosplayemhez. Ki is próbáltam. Szóval ha láttok valakit piros szemekkel, fekete hajjal, fehér kimonóban sárga-lila pillangószárnyakkal, az csak én vagyok. ;D
És hoztam egy képet is piros szemeimről. ^^
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Na'vival most nem lehetett jönni? Vagy nem is akartál most azzal jönni?

P.A.'li makto

Kalina Tírey testvérünk átállt a másik oldalra, és szárnyas mifenéket cosplayel... Nagyon sajnáljuk, mert egy tehetséges és elszánt cosplayert veszítettünk, aki értékes tagja lehetne az Avatar Hungarian Teamnek, ha nem történt volna nála ez a pálfordulás...  :(

facebook: soaia leNa`vi

P.A.'li makto

Más: Hawnuyu, elsősorban rád számítok, de bárki segíthet, aki tud! Bár utánanéztem a Wikin, de még emberközelibb (és magyar szavakkal történő!!) magyarázatra szorul a következő fogalom: steampunk... Mi a csuda az?!?!  :-\

facebook: soaia leNa`vi

Daryus

Quote from: P.A.'li makto on August 19, 2012, 06:49:36 AM
Más: Hawnuyu, elsősorban rád számítok, de bárki segíthet, aki tud! Bár utánanéztem a Wikin, de még emberközelibb (és magyar szavakkal történő!!) magyarázatra szorul a következő fogalom: steampunk... Mi a csuda az?!?!  :-\

steampunk tulajdonképpen egy modern neoviktoriánus stílus, sok fogaskerékkel, gőzgéppel stb... zenei stílusként is megnevezhető, ez esetben pl ilyen
esetleg öltözködési stílus ami ehhez hasonlatos:
mivel jómagam is steampunk vagyok részben, így széles körben körbeérdeklődtem már, és ha lenne rá pénzem külsőre is látszana, de ez van... az ilyen emberek általában akik keményen steampunkok a mindennapi viseletük is hasonló (cilinder, szmoking stb)

mindezeken felül filmekben is megjelenik pl: vadiúj vadnyugat (wild wild west)

sőt továbbmegyek a hasonló punk stílusok széleskörben elterjedtek, van a cyberpunk (matrix is cyberpunk stílusú film) kép egy cyberpunkról:
létezik a diselpunk, ez inkább a második világháború korabeli viselet, és stílust öleli át, kicsit gépiesítve, itt nem a gőzgépek, vagy a robotika az irányzat, hanem a motorral, (főként gázolajjal működő) gépek

persze mindegyik "punk" stílus a maga világában bizonyos mértékben ugye más, de fejlettebb jelen világunknál... míg a steampunk a történelemét, a dieselpunk a multét, a cyberpunk a jövő terét veszi birtokba.

remélem pam megfelelő választ nyújtottam :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.